Arkanı kolla!

Denzel Washington ve Mark Wahlberg aksiyon komedi sinemasının son yapımlarından 2 Guns'ta buluştu.

02 Nisan 2013

Arkanı kolla!

Bobby Trench (Denzel Washington) ve Marcus Stigman (Mark Wahlberg) görevlerine bağlı iki kanun adamı. Her ikisi de silahlı, her ikisi de gizli görevde ve her ikisi de tehlikeli. Sadece sokakta suç işleyenler için değil; birbirleri için de çok tehlikeliler. Biri narkotikte diğeri ise istihbaratta görevli iki ajan Meksikalı bir karteli çökertmek amacıyla görevlendirildiler fakat operasyon sonrasında bilmedikleri gerçeklerle yüz yüze gelecekler. Trench ve Stigman'ı bu göreve gönderenler artık yanlarında değil ve mafya onların infazı için iz sürüyor. Birbirlerine zerre kadar güvenmeyen bu iki ajan bir başlarına kaldıklarında aralarında gelişen garip kardeşlik ilişkisi onları başladıkları noktadan hayli farklı bir yere götürecek.

Daha önce Mark Wahlberg'le Contraband'de birlikte çalışan İzlandalı yönetmen Baltasar Kormákur, 2 Guns'ta aksiyon komedi birlikteliğini sarkastik bir üslupla beyaz perdeye taşıyor. Mark Wahlberg ve Denzel Washington'ın dışında ekipte James Marsden, Paula Patton, Bill Paxton, Edward James Olmos, Robert John Burke ve Fred Ward da var. 

Amerika'da 2 Ağustos'ta vizyona girecek 2 Guns, Türkiye'de 16 Ağustos'ta sinema salonlarında yerini alacak. Filmden yayınlanan ilk fragman ise silahların konuştuğu, CIA'in işin içine dahil olduğu tehlikeli bir yolculuğun ilk sinyallerini veriyor.

İlgili haberler

Mark Wahlberg'le gerilim

Daniel Lugo: "Fitness'a güveniyorum"

Mark Wahlberg korkutacak


Marvel'da Yüksek Düzey Atama

POPÜLER | Marvel'da Yüksek Düzey Atama

Neil Patrick Harris, Matrix 4 Kadrosunda

POPÜLER | Neil Patrick Harris, Matrix 4 Kadrosunda

Nostaljk İş Birliği: Pokémon X Casio

POPÜLER | Nostaljk İş Birliği: Pokémon X Casio

Robert Downey Jr’lı Dolittle’dan İlk Fragman

POPÜLER | Robert Downey Jr’lı Dolittle’dan İlk Fragman

2019’un En İyi Romantik Komedileri

POPÜLER | 2019’un En İyi Romantik Komedileri

Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

POPÜLER | Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

Daha Fazla Göster