Babylon Soundgarden'a davetlisiniz

Yeşille müziğin birleştiği müzik festivali Babylon Soundgarden, 25 Mayıs'ta İstanbul'da. Davetiye kazanma şansı GQ Türkiye web sitesinde.

15 Mayıs 2013

Babylon Soundgarden'a davetlisiniz

Müzikten kopamayanların doğayla buluştuğu festival Babylon Soundgarden bu sene de konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Bu yıl da açık havada, bahar rehavetini festival atmosferinde üzerinizden atmak için müzikle olan randevunuza sadece 10 gün kaldı.

Medya sponsorluğunu Radyo Eksen, GQ Türkiye ve Vogue Türkiye’nin üstlendiği Soundgarden 2013, 25 Mayıs'ta Park Orman'da kapılarını açacak. Festivale sayılı günler kalmışken GQ Türkiye'nin sizi sevindirecek sürprizleri olacak.

25 Mayıs’ta üç farklı sahnede yerli ve yabancı grupların performanslarının yanı sıra gerçekleşecek yan etkinliklerle ormanda karnaval havasında bir gün ve gece geçirmek isteyenler için biçilmiş kaftan olan Babylon Soundgarden'da bu sene kimler mi var?

Festivalin bu yılki yabancı konukları; bahara belki de en çok yakışan topluluklardan bir tanesi, Erlend Oye'nin projesi Kings of Convenience, farklı enstrümanlarla hayatı başka bir yerden yakalayan müzikleriyle DeVotchKa ile gypsy, swing ve calypso’yu bir arada sunan parçalarıyla sahneyi parti alanına çeviren, ekranların hit dizisi Game of Thrones ve Harry Potter filmlerinden de tanınan Natalia Tena’nın da yer aldığı Molotov Jukebox ve sıradışı beatbox yeteneğiyle dudak ısırtan Beardyman.

Soundgarden sahnesinde kulaklara müziğiyle ulaşacak yerli konuklara gelince: Saksafon denilince akla ilk gelen isimlerden İlhan Erşahin’nin projesi İstanbul Sessions ile dans ve teatrel öğelerin tek grupta buluştuğu BaBa ZuLa Ana Sahne’nin yerli konukları olacak.

Park Orman’ın ağaçlarla çevrili alanında yer alacak Red Bull Music Academy sahnesi; Türkiye’nin ilk root reggae grubu Sattas'ı, Red Bull Music Academy DJ’lerini ve performans sergileyecek daha birçok ismi konuk edecek.

Festival sadece müziğin yetenekli isimlerini sizinle buluşturmakla kalmıyor. Support Vinyl serilerinin konuk plak dükkanı Kontra Records, Babylon Lounge’da düzenlenen Electro Swing partilerinde hünerlerini sergileyen İstanbul Lindy Hoppers dans topluluğu, Babylon’un beğendiklerinden oluşan ürünlerle Babylon Pazarı da sizin için festival alanında olacak.

2013 yazına müzik dolu bir merhaba demek için siz de orada olmak istiyorsanız GQ Türkiye'yi takip etmeye devam edin.


Sex Education İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

POPÜLER | Sex Education İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

Golden Globe 2020’nin Tüm Kazananları

POPÜLER | Golden Globe 2020’nin Tüm Kazananları

Deadpool Yeni Filmiyle Geri Dönüyor!

POPÜLER | Deadpool Yeni Filmiyle Geri Dönüyor!

2019’a Damga Vuran En İyi 10 Dizi

POPÜLER | 2019’a Damga Vuran En İyi 10 Dizi

Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

POPÜLER | Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’ten İlk Görseller

POPÜLER | Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’ten İlk Görseller

Daha Fazla Göster