Beckham ile motorsiklet üstünde
Popüler

Beckham ile motorsiklet üstünde

22 Eylül'de tüm dünyada prömiyerini yapacak olan Outlaws filmi ile Belstaff, Sonbahar/Kış 2015-2016 sezonunu anlatacak.

Arabistanlı Lawrence filminde Peter O'Toole'u, motorsikletinin üzerinde Belstaff ceketiyle gördüğümüzden bu yana, firmanın modaya olan tutkusunun sinemaya yansımalarıyla birçok kez karşılaştık.

Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi'nde Brad Pitt, Sweeney Todd'da Johnny Depp ve Görevimiz Tehlike serisinde Tom Cruise da Belstaff tercih eden isimlerdi. Harry Potter ve Sherlock serilerinde de markaya rastladıysanız, Belstaff'ın, modasını sinemayla sunmak istediğini anlayabilirsiniz.

Beckham ile motorsiklet üstünde

22 Eylül'de tüm dünyada prömiyerini yapacak olan Outlaws filmi ise Belstaff'ın Sonbahar/Kış 2015-2016 sezonunu anlatacak. Markanın yüzü ise deri ceket ve motorsikletin en yakıştığı adamlardan biri olan David Beckham. Beckham'a eşlik eden isimler Hollywood'dan tanıdığımız Harvey Keitel, Cathy Moriarty ve Katherine Waterston.

David Beckham'ın "The Stranger" adlı avare bir motorsikletliyi canlandıracağı film, 1950'lerde bir sirkte geçiyor ve siyah beyaz çekimleriyle sürreal bir hikayeyi anlatıyor. Kamera önüne ısınmaya başlayan eski futbolcu duygularını "Meksika'da çölün ortasında Belstaff ile böyle bir yapımda yer almak - Harvey, Cathy ve Katherine ile birlikte olmaktan bahsetmiyorum bile - kesinlikle unutamayacağım bir maceraydı." diye anlatıyor.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası