"Büyükler"in terörizmi

Sound of My Voice'un yönetmeni Zal Batmanglij kadrosuna Ellen Page ve Alexander Skarsgard'ı ekleyerek sıkı bir terörist eyleme hazırlanıyor.

22 Ocak 2013

Çamur ve petrol atıkları içinde yüzen zavallı kuşların görüntüleri, kirletilmiş sular, insanı soluksuz bırakacak kadar berbat bir hava ama sonunda koltuğunda rahat, kocaman gülümsemesiyle "büyük adamlar". İsmini Sound of My Voice'tan da hatırlayabileceğiniz yönetmen Zal Batmanglij'nin son filmi The East işte bu "büyük adamlar"ı hedef alan bir yasa dışı örgütün eylemlerini, bir araya geliş hikayelerini ve tüm bu kirli işlerin altında yatan entrikaları iyi bir gerlim örneğiyle beyaz perdeye taşıyor.

Filmin senaryosunda aynı zamanda oyuncu kadrosunda da yer alan Brit Marling bulunuyor. Cast ise hiç boş değil. Sinemanın genç ama şimdiden deneyimli yüzlerinden Ellen Page'e İskandinavların yetiştirdiği en iyi oyunculardan Alexander Skarsgard eşlik ediyor.

Brit Marling bahsi geçen yasa dışı örgütün içine sızmak ve planlarını öğrenmekle yükümlü özel sektöre çalışan bir ajan rolünde. Fakat örgüt üyeleriyle tanışıp onları -ve özellikle The East'i canlandıran Skarsgard'ı- tanıyınca asıl görevini unutup onların safına geçiyor. İşte o andan sonra dünyanın en büyük şirketlerini hayli sinirlendiren ve bir girdaba dönüşen olaylar serisi grubu sıcak bir savaşın içine çekiyor.

The East Sundance Film Festivali'nde gösterildi bile. Fakat vizyon tarihi belli değil. Filmden yayınlanan ilk fragman soluduğunuz havadaki kesif kokunun altında yatanlar hakkında size bir girizgah sağlayabilir. 


Kanye West ve Babası Wyoming Dağlarında...

POPÜLER | Kanye West ve Babası Wyoming Dağlarında...

Apple TV+’nin Yeni Gerilim Dizisi: Servant

POPÜLER | Apple TV+’nin Yeni Gerilim Dizisi: Servant

Apple Tv+’ın Yıldızlarla Dolu Filmi: The Banker

POPÜLER | Apple Tv+’ın Yıldızlarla Dolu Filmi: The Banker

Leonardo DiCaprio ve Greta Thunberg Bir Araya Geldi!

POPÜLER | Leonardo DiCaprio ve Greta Thunberg Bir Araya Geldi!

Quentin Tarantino’nun İlk Sekiz Filmine Odaklanan Belgesel: The First Eight

POPÜLER | Quentin Tarantino’nun İlk Sekiz Filmine Odaklanan Belgesel: The First Eight

Kuzeyın Kralı Snowpiercer ile Geri Dönüyor!

POPÜLER | Kuzeyın Kralı Snowpiercer ile Geri Dönüyor!

Daha Fazla Göster