"Büyükler"in terörizmi

Sound of My Voice'un yönetmeni Zal Batmanglij kadrosuna Ellen Page ve Alexander Skarsgard'ı ekleyerek sıkı bir terörist eyleme hazırlanıyor.

22 Ocak 2013

Çamur ve petrol atıkları içinde yüzen zavallı kuşların görüntüleri, kirletilmiş sular, insanı soluksuz bırakacak kadar berbat bir hava ama sonunda koltuğunda rahat, kocaman gülümsemesiyle "büyük adamlar". İsmini Sound of My Voice'tan da hatırlayabileceğiniz yönetmen Zal Batmanglij'nin son filmi The East işte bu "büyük adamlar"ı hedef alan bir yasa dışı örgütün eylemlerini, bir araya geliş hikayelerini ve tüm bu kirli işlerin altında yatan entrikaları iyi bir gerlim örneğiyle beyaz perdeye taşıyor.

Filmin senaryosunda aynı zamanda oyuncu kadrosunda da yer alan Brit Marling bulunuyor. Cast ise hiç boş değil. Sinemanın genç ama şimdiden deneyimli yüzlerinden Ellen Page'e İskandinavların yetiştirdiği en iyi oyunculardan Alexander Skarsgard eşlik ediyor.

Brit Marling bahsi geçen yasa dışı örgütün içine sızmak ve planlarını öğrenmekle yükümlü özel sektöre çalışan bir ajan rolünde. Fakat örgüt üyeleriyle tanışıp onları -ve özellikle The East'i canlandıran Skarsgard'ı- tanıyınca asıl görevini unutup onların safına geçiyor. İşte o andan sonra dünyanın en büyük şirketlerini hayli sinirlendiren ve bir girdaba dönüşen olaylar serisi grubu sıcak bir savaşın içine çekiyor.

The East Sundance Film Festivali'nde gösterildi bile. Fakat vizyon tarihi belli değil. Filmden yayınlanan ilk fragman soluduğunuz havadaki kesif kokunun altında yatanlar hakkında size bir girizgah sağlayabilir. 


2019’un En İyi Romantik Komedileri

POPÜLER | 2019’un En İyi Romantik Komedileri

Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

POPÜLER | Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

El Camino: A Breaking Bad Movie Netflix’te Yayınlandı!

POPÜLER | El Camino: A Breaking Bad Movie Netflix’te Yayınlandı!

Jared Leto'nun Gucci Replikası Kayıp

POPÜLER | Jared Leto'nun Gucci Replikası Kayıp

The End Of The F***ing World Geri Dönüyor!

POPÜLER | The End Of The F***ing World Geri Dönüyor!

Instagram'ın Yeni Gizlilik Hamlesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

POPÜLER | Instagram'ın Yeni Gizlilik Hamlesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Daha Fazla Göster