Drake'in Biricik Yeni Rolls Royce'u
Popüler

Drake'in Biricik Yeni Rolls Royce'u

Değeri açıklanmayan özel yapım Cullinan, Drake'in garajındaki yeni gözde! Drake'in garajındaki parçalar hayatının farklı dönemlerini yansıtıyor.

Sadece özelleştirilmesi yaklaşık 2 yıl süren ve 300 bin Dolara mal olan Drake’in yeni göz bebeği Chrome Hearts Roll Royce Cullinan, koltuklarda işlenen yazılarıyla ve titizlikle işlenmiş mücevherleriyle her köşesinde işçilik sergiliyor. 

Drake Chrome Hearts 

Drake’in araba koleksiyonerliği malum. Mücevherlerle süslediği arabayı halka açık olarak sunması yeni albümü Certified Lover Boy’un tanıtım turunun bir parçası olarak yorumlanıyor. Chrome Hearts iş birliğiyle üretilen araba, Miami Modern Sanat Müzesi’nde 15 Mayıs’a kadar sınırlı sayıda ziyaretçi tarafından görülüyor. Bundan önce de Alman lüks araba modifikasyon markası Mansory aracılığıyla üç boyutlu online bir sergi düzenlenmişti. Hayranlar, internet sitesinden mail adreslerini girerek özel arabayı görüntüleme şansını elde etmişlerdi.

İlk bakışta yeni bir Rolls Royce’a benzeyen eser, içine göz atıldığında bir şahesere dönüşüyor. Chrome Hearts’ın üstlendiği en zor proje olarak nitelendirilen arabanın içi siyah rengin tamamen hakim olduğu ve bolca haç ve ''fleur de lys'' sembolü olan gotik bir tablo gibi. Ve maddi değeri açıklanmıyor. 

Drake Chrome Hearts

Aracın dışında da aslında küçük gibi görünse de radikal bir değişiklik var: Rolls Royce’un ikonik kaput arması olan Spirit of Ecstasy’nin üçlü haç olarak değiştirilmesi. Tekerleklerde de benzer bir değişiklik söz konusu. Gotik harflerle kazınan ''F*** You'' yazısı ve Chrome Hearts logosu modifikasyonun görünen elementlerinden. 

Drake Chrome Hearts

Fotoğraflar: Drake / Chrome Hearts

 

Drake'in Rolls Royce markasına olan büyük tutkusunu düşündüğümüzde Cullinan’a verdiği önem şaşırtıcı değil. Geçen yıl da Phantom model bir Rolls Royce satın alıp ünlü logosunun yerine kendi plak şirketi OVO’nun baykuş heykelciğini taktırmıştı. İşte Drake’in milyonlarca Dolarlık araba koleksiyonunun diğer 8 yakışıklı üyesi; 

Drake'in koleksiyonerliği kişisel zevkinin ve hayatındaki dönemlerin bir yansıması. Bu 9 aracın dışındaki araçlarla, koleksiyonun gelip geçici parçaları milyon dolarlarla insanın kendine aldığı ''ufak tefek'' hediyeler, yaptığı değişiklikler. İzlemedeyiz Drake! Sürüşe devam.

İZLE
Nathan Drake Geri Dönüyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası