Popüler

Elveda Fiona: Emmy Rossum, Shameless'tan Ayrıldığını Açıkladı

Sekiz yılın ardından, Fiona'ya 'Elveda' diyoruz.

19-03/11/-jrtlpzhc0emki8dbcxavhw.jpg 

2011 yılında Shameless ile birlikte hayatımıza giren Fiona'ya 'Elveda' demenin vakti geldi. Karaktere hayat veren Emmy Rossum, dizinin dokuzuncu sezonunda bizlerle olmayacak. 

Dizinin yapımcısı John Wells, eğer diziye dönmek isterse Rossumn'a her zaman kapılarının açık olduğunu belirterek; “Rossum, Fiona karakterindeki başarısından setteki liderliğine kadar dizinin yükselişindeki anahtar isimdi. Shameless’ın birçok bölümünü yönetti. Dizinin 9. sezonun finalinde Emmy’ye Gallagherlara yaraşır şekilde veda etmek için çok çalıştık. Umarız Emmy’nin, Fiona için çıkardığı müthiş işi onurlandırabiliriz” dedi.

19-03/11/mv5bnmfhodlmn2mtytewyi00mjhllwizotutztzlzmflmdexmtuyxkeyxkfqcgdeqxvynjc5mjg0nju-_v1_.jpg

Rossum Facebook aracılığıyla yaptığı açıklamada, “Fiona”yı canlandırmanın kendisi için çok büyük bir fırsat olduğunu söyledi ve “Shameless’ın 8 yıl önce hayatıma girmesinden itibaren, bir karakterin inişli çıkışlı harika hayatına öncülük ettim. Bu dizinin bana verdiği sürekliliği ne kadar özlediğimi asla fark etmemiştim. Sezonlar değiştikçe aynı ekibin geri gelmesi beni büyülüyordu. Harika yazılmış, harika şekilde işlenmiş bir dizi... Gerçek dostluklar bizim sezondan sezona devam etmemizi sağladı” açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz gün Shameless'ın son Fiona'lı bölümünün yayınlanmasının ardından dizinin sosyal medya hesaplarından, Emmy Rossum için duygusal videolar paylaşıldı. 

İZLE
UYSALLAR GQ HYPE'TA
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası