Entourage'ın filmi geliyor

Seksi film yıldızı Vincent Chase, şöhretin izinde Johnny Drama, sıkı menajer Eric ve tabii ki Turtle... Los Angeles ışıkları altında geçen Entourage bir Warner Bros. yapımı olarak beyaz perdeye taşınıyor.

30 Ocak 2013

Entourage'ın filmi geliyor

Onu meraklıları gayet iyi bilir. Entourage uzunca bir süredir -sezonlarca demek daha doğru olabilir- televizyon kanallarını meşgul eden bir komedi dizisi olarak akıllarda yer etti. Son sezonunun da yayınlanmasının ardından ekranlara veda eden Entourage cephesinden hayranlarının meraklı bekleyişini sonlandıracak iyi haber nihayet geldi.

Ünlü dörtlünün Hollywood macerasını artık beyaz perdeden takip edeceğiz. Henüz detaylar belli olmasa da Warner Bros.'un dizinin sinema uyarlamasını çekeceği kesinleşti. Filmin bir yandan senaryosu şekillenirken bir yandan da Entourage'ın yıldızlaşan oyuncu kadrosu Adrian Grenier (Chase), Kevin Dillon (Johnny Drama), Kevin Connolly (Eric "E" Murphy), Jerry Ferrara (Turtle) ve Jeremy Piven ile (Ari Gold)  pazarlıklar sürüyor.

Senaryoda dizinin yapımcı koltuğunda oturan Doug Ellin'in imzası var. Kendisi bu sefer yönetmen koltuğuna da ağırlığını koyuyor. Los Angeles'ta bir film yıldızı olmak ya da bir tanesinin hayli yakınında yaşamak nasıl oluyor artık bekleyip sinema salonlarında göreceğiz.


Netflix’in Yeni Dizisi The Witcher Başlamadan İkinci Sezon Onayını Aldı!

POPÜLER | Netflix’in Yeni Dizisi The Witcher Başlamadan İkinci Sezon Onayını Aldı!

Prens Charles İlk Moda Koleksiyonunu Çıkarıyor

POPÜLER | Prens Charles İlk Moda Koleksiyonunu Çıkarıyor

Friends Ekranlara Geri Dönüyor!

POPÜLER | Friends Ekranlara Geri Dönüyor!

Damiel Chazelle’in Yeni İkilisi: Brad Pitt ve Emma Stone

POPÜLER | Damiel Chazelle’in Yeni İkilisi: Brad Pitt ve Emma Stone

Bir Netflix Belgeseli: Maradona in Mexico

POPÜLER | Bir Netflix Belgeseli: Maradona in Mexico

Sex Education’ın Yeni Sezonundan İlk Görseller

POPÜLER | Sex Education’ın Yeni Sezonundan İlk Görseller

Daha Fazla Göster