Entourage'ın filmi geliyor

Seksi film yıldızı Vincent Chase, şöhretin izinde Johnny Drama, sıkı menajer Eric ve tabii ki Turtle... Los Angeles ışıkları altında geçen Entourage bir Warner Bros. yapımı olarak beyaz perdeye taşınıyor.

30 Ocak 2013

Entourage'ın filmi geliyor

Onu meraklıları gayet iyi bilir. Entourage uzunca bir süredir -sezonlarca demek daha doğru olabilir- televizyon kanallarını meşgul eden bir komedi dizisi olarak akıllarda yer etti. Son sezonunun da yayınlanmasının ardından ekranlara veda eden Entourage cephesinden hayranlarının meraklı bekleyişini sonlandıracak iyi haber nihayet geldi.

Ünlü dörtlünün Hollywood macerasını artık beyaz perdeden takip edeceğiz. Henüz detaylar belli olmasa da Warner Bros.'un dizinin sinema uyarlamasını çekeceği kesinleşti. Filmin bir yandan senaryosu şekillenirken bir yandan da Entourage'ın yıldızlaşan oyuncu kadrosu Adrian Grenier (Chase), Kevin Dillon (Johnny Drama), Kevin Connolly (Eric "E" Murphy), Jerry Ferrara (Turtle) ve Jeremy Piven ile (Ari Gold)  pazarlıklar sürüyor.

Senaryoda dizinin yapımcı koltuğunda oturan Doug Ellin'in imzası var. Kendisi bu sefer yönetmen koltuğuna da ağırlığını koyuyor. Los Angeles'ta bir film yıldızı olmak ya da bir tanesinin hayli yakınında yaşamak nasıl oluyor artık bekleyip sinema salonlarında göreceğiz.


Bu Yaz Bizleri Bekleyen En İyi Diziler

POPÜLER | Bu Yaz Bizleri Bekleyen En İyi Diziler

Instagram’da Flört Etmenin En Centilmen Yolları

POPÜLER | Instagram’da Flört Etmenin En Centilmen Yolları

Fortnite için John Wick de Oyuna Dahil!

POPÜLER | Fortnite için John Wick de Oyuna Dahil!

'Sanata Bi Yer 19' Sergisi ile Öğrencilere Destek

POPÜLER | 'Sanata Bi Yer 19' Sergisi ile Öğrencilere Destek

Huzurlarınızda Yeni Batman: Robert Pattinson

POPÜLER | Huzurlarınızda Yeni Batman: Robert Pattinson

Game of Thrones Büyük Finale Hazırlanıyor

POPÜLER | Game of Thrones Büyük Finale Hazırlanıyor

Daha Fazla Göster