Entourage'ın filmi geliyor

Seksi film yıldızı Vincent Chase, şöhretin izinde Johnny Drama, sıkı menajer Eric ve tabii ki Turtle... Los Angeles ışıkları altında geçen Entourage bir Warner Bros. yapımı olarak beyaz perdeye taşınıyor.

30 Ocak 2013

Entourage'ın filmi geliyor

Onu meraklıları gayet iyi bilir. Entourage uzunca bir süredir -sezonlarca demek daha doğru olabilir- televizyon kanallarını meşgul eden bir komedi dizisi olarak akıllarda yer etti. Son sezonunun da yayınlanmasının ardından ekranlara veda eden Entourage cephesinden hayranlarının meraklı bekleyişini sonlandıracak iyi haber nihayet geldi.

Ünlü dörtlünün Hollywood macerasını artık beyaz perdeden takip edeceğiz. Henüz detaylar belli olmasa da Warner Bros.'un dizinin sinema uyarlamasını çekeceği kesinleşti. Filmin bir yandan senaryosu şekillenirken bir yandan da Entourage'ın yıldızlaşan oyuncu kadrosu Adrian Grenier (Chase), Kevin Dillon (Johnny Drama), Kevin Connolly (Eric "E" Murphy), Jerry Ferrara (Turtle) ve Jeremy Piven ile (Ari Gold)  pazarlıklar sürüyor.

Senaryoda dizinin yapımcı koltuğunda oturan Doug Ellin'in imzası var. Kendisi bu sefer yönetmen koltuğuna da ağırlığını koyuyor. Los Angeles'ta bir film yıldızı olmak ya da bir tanesinin hayli yakınında yaşamak nasıl oluyor artık bekleyip sinema salonlarında göreceğiz.


Once Upon a Time in Hollywood’dan Yeni Görseller Var!

POPÜLER | Once Upon a Time in Hollywood’dan Yeni Görseller Var!

Netflix’in En İyi 10 Filmi

POPÜLER | Netflix’in En İyi 10 Filmi

İzlediğiniz Anda Etkisine Gireceğiniz En İyi 10 Yolculuk Filmi

POPÜLER | İzlediğiniz Anda Etkisine Gireceğiniz En İyi 10 Yolculuk Filmi

Bir Oturuşta Bitirmek İsteyeceğiniz En Sürükleyici Netflix Dizileri

POPÜLER | Bir Oturuşta Bitirmek İsteyeceğiniz En Sürükleyici Netflix Dizileri

Netflix’in Yeni Rakibi: HBO Max

POPÜLER | Netflix’in Yeni Rakibi: HBO Max

Dior 2019 Sonbahar/Kış Kampanyasında Sanat Koalisyonu

POPÜLER | Dior 2019 Sonbahar/Kış Kampanyasında Sanat Koalisyonu

Daha Fazla Göster