Game of Thrones Spin-off’u Snow Hakkında Bildiğimiz Her Şey
Popüler

Game of Thrones Spin-off’u Snow Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Kit Harington, Westeros’a geri dönüyor. İşte şimdiye kadar diziye dair sahip olduğumuz ve teyit edilen tüm detaylar, gelecek vaat eden söylentiler ve çılgın spekülasyonlar…

Game of Thrones, Jon Snow'un spin-off dizisinin çıkacağını duyurduğundan beri herkesin merak ettiği soru şuydu: Ne, gerçekten mi?! Dizinin sonuna kadar karakteri buz zombileriyle savaşan ve bundan da biraz bıkmış görünen Kit Harington, Belfast'taki ıslak çamurlu gecelere ve yabancıların “You know nothing!" diye bağırmasına gerçekten geri dönmek isteyip istemediğinden emin miydi? 

Game of Thrones yaratıcısı George R. R. Martin bir blog yazısında, Harington'un sadece projede yer alacağını değil, projenin arkasındaki itici güç olduğunu da doğrulayarak tüm söylentilere son verdi.

Martin, "Fikri bize getiren Kit Harington'dı," diyor ve "Kit'in ekibi beni Santa Fe'de ziyaret etti, benimle ve yetenekli yazar/danışmanlardan oluşan ekibimle birlikte çalıştı” diye ekliyor.

Dizinin başrol oyuncularından Emilia Clarke da BBC'ye şunları söyledi: "Anladığım kadarıyla dizi Kit tarafından yaratıldı, bu yüzden sıfırdan işin içinde. Yani izleyeceğiniz şey, umarım gerçekleşirse Kit Harington tarafından onaylanmıştır.”

Harington, aslında Jon Snow'u geride bıraktığı için rahatlamış görünüyordu. O zamandan beri hem büyük bütçeli bir Marvel filminde (Eternals) hem de Henry V'nin Ulusal Tiyatro yapımında yer almıştı. GoT evreninin Disney+ tarzı bir uzantısı olması kaçınılmaz ve tabii ki iki Emmy adaylığı elde ettiği bir rolü tekrar canlandırmak ona da mantıklı geliyor.

Yani kısacası bu Kit'in şovu. Peki şu ana kadar başka ne biliyoruz?

British GQ

İZLE
Nikolaj Coster-Waldau kamera arkası
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası