Game of Thrones’un Son 3 Bölümünde Neler Olacak?

Elimizde son üç bölümün adları var. Tahminlerimizi duyduktan sonra derin bir nefese ve bir bardak soğuk suya ihtiyacınız olabilir.

01 Haziran 2016

Game of Thrones’un Son 3 Bölümünde Neler Olacak?

Sezonun geride kalan altı bölümünde izlediğimize göre Winterfell’e doğru yol alan büyük bir savaş, King’s Landing’de yaşanılan entrikalar, Daenerys’in Meereen’den ordusunu toplaması ve Bran ile tuhaf amcası arasında yaşananlar, hiçbir şeyin imkansız olmadığını gösteriyor. Elimizde sadece HBO’nun açıkladığı, önümüzdeki üç bölümün adları var. Size tahminlerimizi açıklıyoruz.

8. Bölüm “No One”

Faceless Men’den kaçan Arya, Jaqen H’ghar ve diğer suikastçıların onu dövüp masum insanları öldürmeye zorlamış olsalar bile bunun Winterfell’de olanlardan çok daha iyi olduğunu anlayacak. Arya’nın Jaqen H’ghar'a geri dönüşünün Alicia Keys – No One şarkısı dramatik bir şekilde fonda çalarken olmasını bekliyoruz.

9. Bölüm “Battle of Bastards”

Jon Snow ve Ramsay Bolton savaşıyor. Ama bize göre Game of Thrones’un bu sezon yapacağı en büyük oyunu Ramsay’nin Bran’ın yaptığı zaman makinesini bozup geçmişe gelmesi olacak. Aynı zamanda gelecekteki Ramsay gelecekteki Jon Snow’un oğlu da olabilir. Hatta bize göre Jon Snow ve Ramsay Bolton The 100 dizisinde uzaydan dünyaya gönderilen 100 genç içindeydi. Roket dünya yörüngesine girmeden de Hermione’nin kullandığı zaman döndürücü kolyesiyle geçmişe gittiler. Ya da geleceğe. Anladınız mı?

10. Bölüm “The Winds of Winter”

Bizce Game of Thrones yapımcıları da ne olacağını bilmiyor. Doğaçlama bir performans olacağa benzeyen bu son bölümde her an Viola Davis çıkıp suikastçılara How To Get Away With Murder dersi verebilir. Ya da Penny Dreadful’daki gibi Daenerys’in içine şeytan girer. Ama büyük olasılıkla her zaman olduğu gibi Wolverine’in daha da eski bir yaşam hikayesi ortaya çıkacak.

Aslına bakarsanız, sadece bölüm adları bile heyecanlanmaya yetiyor. Herkese şimdiden iyi seyirler.


John Wick Yeni Maceralarıyla Geri Dönüyor

POPÜLER | John Wick Yeni Maceralarıyla Geri Dönüyor

Spider-Man: Far From Home’dan İlk Fragman Yayınlandı

POPÜLER | Spider-Man: Far From Home’dan İlk Fragman Yayınlandı

Yeni Bilim Kurgu Dizimiz: Weird City

POPÜLER | Yeni Bilim Kurgu Dizimiz: Weird City

Jared Leto ve Lana Del Rey Gucci’nin Yeni Reklamında Buluştu

POPÜLER | Jared Leto ve Lana Del Rey Gucci’nin Yeni Reklamında Buluştu

Game of Thrones’dan Beklediğimiz Fragman Geldi

POPÜLER | Game of Thrones’dan Beklediğimiz Fragman Geldi

Liam Hemsworth'tan Not Alınması Gereken 5 Söz

POPÜLER | Liam Hemsworth'tan Not Alınması Gereken 5 Söz

Daha Fazla Göster