Geçmişinin gölgesinde bir subay

Soğuk savaş döneminde bir denizaltının kaptanı geçmişini arkada bıraktığını sanıyor. Oysaki geçmişi peşinden ayrılmayan bir hayalet.

26 Aralık 2012

Geçmişinin gölgesinde bir subay

2013'te beyaz perdede sık sık göreceğimiz isimlerin arasına Ed Harris'i de eklemek gerek. Mark Wahlberg'le  Pain & Gain'de izleyeceğimiz Harris'in tamamladığı projeleri arasında bir de Phantom var. 

Sinemanın eskimeyen yüzlerinden Ed Harris Phantom'da Soğuk Savaş döneminin bir o kadar soğuk kanlı subayı ve bir Sovyet balistik denizaltısının kaptanı Demi'yi canlandırıyor. Kaptan Demi her koşulda görevinin başında buz gibi bir adam gibi görünse de iç dünyası hayli ciddi problemlerle alabora olmuştur. Etrafına belli etmemeye çalışırken gizlice yaşadığı krizler zamanla gerçek ile hayal dünyası arasındaki bağı yitirmesine neden olur. Gizli bir görev için karısını ve kızını arkasında bırakmak zorunda kalan kaptan Demi görev sırasında bir yandan zihnini eline geçirmeye çalışan ve geçmişinde kalan hayaletlerle, bir yandan da nükleer denizaltıyı ele geçirmeye çalışan bir grup KGB askeri ile baş etmek zorundadır.

Soğukkanlı askerlerin korku dolu dünyasını beyaz perdeye taşıyan yönetmen ise Todd Robinson. Ed Harris'e bu korku dolu yolculukta eşlik eden David Duchovny ise uzun aradan sonra yine beyaz perdede. Türkiye gösterim tarihi henüz belli olmayan Phantom, 1 Mart 2013'te Amerika'da vizyona giriyor. Filmden ilk fragman ise altta.


Peaky Blinders’ın Yeni Sezonuna Hazır Mısınız?

POPÜLER | Peaky Blinders’ın Yeni Sezonuna Hazır Mısınız?

Kanye West ve Tartışmalı Portre Fotoğrafları

POPÜLER | Kanye West ve Tartışmalı Portre Fotoğrafları

John Wick Yeni Maceralarıyla Geri Dönüyor

POPÜLER | John Wick Yeni Maceralarıyla Geri Dönüyor

Spider-Man: Far From Home’dan İlk Fragman Yayınlandı

POPÜLER | Spider-Man: Far From Home’dan İlk Fragman Yayınlandı

Yeni Bilim Kurgu Dizimiz: Weird City

POPÜLER | Yeni Bilim Kurgu Dizimiz: Weird City

Jared Leto ve Lana Del Rey Gucci’nin Yeni Reklamında Buluştu

POPÜLER | Jared Leto ve Lana Del Rey Gucci’nin Yeni Reklamında Buluştu

Daha Fazla Göster