Hayatın namlunun ucunda

Tetiği çekerken bir geyiği vurduğunu düşündü. Avının yanına yaklaştığında hayatı geri dönülmez şekilde değişmişti.

31 Temmuz 2013

Hayatın namlunun ucunda

Her avcı gibi ormanın derinliklerinde ava çıktı. Her şey olağandı, hedefini seçti, namluyu doğrulttu, nefesini tutup kendinden emin, tetiği çekti. Bir geyiği vurduğunu düşünerek avının yanına doğru yürüdü. Fakat gördükleri karşısında ne yapacağını bilemez halde donup kaldı. O andan sonra hayatı bir çıkmaz yola girdi.

Usta avcı John Moon (Sam Rockwell) bir geyiği vurduğunu zannetti ama genç bir kadını vurmuş ve ölümüne sabep olmuştu. Kadının yanında ahşap bir kutunun içinde desteler halinde binlerce dolar buldu. Parayı alıp eski karısıyla yeni bir hayat kurmak istedi ama tabii ki paranın peşinde olan mafyayla başı derde girdi. Parayı geri isteyen örgüt önce Moon'un peşine düştü daha sonra ise eski karısının ve oğlunun...

David M. Rosenthal'in son suç/gerilim filmi A single Shot böyle bir hikayenin etrafında gelişiyor. Matthew F. Jones'un aynı ismi taşıyan romanından sinemaya uyarlanan yapımdan yayınlanan fragman filmin ilerleyişi hakkında size çok açık bir fikir verecek. Kışın soğuğunu ve John Moon'un hissetiği korku ve gerilimi anbean hissediyorsunuz.

A Single Shot 20 Eylül'de Amerika'da vizyona giriyor. Jeffrey Wright, Kelly Reilly, Jason Isaacs, Ted Levine ve William H. Macy'nin de kadrosunda yer aldığı filmin Türkiye gösterim tarihi henüz belli değil.


İlk Bakış: Beren Saat'li Netflix Dizisi, Atiye

POPÜLER | İlk Bakış: Beren Saat'li Netflix Dizisi, Atiye

Kaçırmamanız Gereken 50 Yabancı Dizi

POPÜLER | Kaçırmamanız Gereken 50 Yabancı Dizi

Peaky Blinders İzlemek mi Oynamak mı?

POPÜLER | Peaky Blinders İzlemek mi Oynamak mı?

Instagram'da Yeni Alışveriş Dönemi: 'Instagram İçinde Öde'

POPÜLER | Instagram'da Yeni Alışveriş Dönemi: 'Instagram İçinde Öde'

İlk Bakış: Stranger Things Üçüncü Sezon

POPÜLER | İlk Bakış: Stranger Things Üçüncü Sezon

David Lynch, Öğretmeniniz Olsun İster miydiniz?

POPÜLER | David Lynch, Öğretmeniniz Olsun İster miydiniz?

Daha Fazla Göster