Hayatın namlunun ucunda

Tetiği çekerken bir geyiği vurduğunu düşündü. Avının yanına yaklaştığında hayatı geri dönülmez şekilde değişmişti.

31 Temmuz 2013

Hayatın namlunun ucunda

Her avcı gibi ormanın derinliklerinde ava çıktı. Her şey olağandı, hedefini seçti, namluyu doğrulttu, nefesini tutup kendinden emin, tetiği çekti. Bir geyiği vurduğunu düşünerek avının yanına doğru yürüdü. Fakat gördükleri karşısında ne yapacağını bilemez halde donup kaldı. O andan sonra hayatı bir çıkmaz yola girdi.

Usta avcı John Moon (Sam Rockwell) bir geyiği vurduğunu zannetti ama genç bir kadını vurmuş ve ölümüne sabep olmuştu. Kadının yanında ahşap bir kutunun içinde desteler halinde binlerce dolar buldu. Parayı alıp eski karısıyla yeni bir hayat kurmak istedi ama tabii ki paranın peşinde olan mafyayla başı derde girdi. Parayı geri isteyen örgüt önce Moon'un peşine düştü daha sonra ise eski karısının ve oğlunun...

David M. Rosenthal'in son suç/gerilim filmi A single Shot böyle bir hikayenin etrafında gelişiyor. Matthew F. Jones'un aynı ismi taşıyan romanından sinemaya uyarlanan yapımdan yayınlanan fragman filmin ilerleyişi hakkında size çok açık bir fikir verecek. Kışın soğuğunu ve John Moon'un hissetiği korku ve gerilimi anbean hissediyorsunuz.

A Single Shot 20 Eylül'de Amerika'da vizyona giriyor. Jeffrey Wright, Kelly Reilly, Jason Isaacs, Ted Levine ve William H. Macy'nin de kadrosunda yer aldığı filmin Türkiye gösterim tarihi henüz belli değil.


Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

POPÜLER | Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

James Bond’un Yeni Filmi No Time to Die’dan İlk Fragman

POPÜLER | James Bond’un Yeni Filmi No Time to Die’dan İlk Fragman

Yüksek Moda İş Birliği: AIR DIOR

POPÜLER | Yüksek Moda İş Birliği: AIR DIOR

Yeni James Bond Filminden Posterler Geldi!

POPÜLER | Yeni James Bond Filminden Posterler Geldi!

İzlediğiniz Anda Etkisine Gireceğiniz En İyi 10 Yolculuk Filmi

POPÜLER | İzlediğiniz Anda Etkisine Gireceğiniz En İyi 10 Yolculuk Filmi

Black Widow’dan İlk Fragman Geldi!

POPÜLER | Black Widow’dan İlk Fragman Geldi!

Daha Fazla Göster