İntikam günü yaklaşıyor

2011'de büyük yankı uyandıran Drive'da birlikte çalışan Ryan Gosling ve yönetmen Nicolas Winding Refn'in yeni projesi Only God Forgives'in vizyon tarihi yaklaşırken ilk fragman da yayında.

07 Nisan 2013

İntikam günü yaklaşıyor

Ryan Gosling ve Danimarkalı yönetmen Nicolas Winding Refn'in birlikte çalışırken görmekten memnun olanlar için sıcak haber var. 2012'de çekimlerini tamamladığı Gangster Squad ve Place Beyond The Pines'ın ardından Gosling Drive'da yönetmen koltuğunda oturan Nicolas Winding Refn ile 2013'te sinemada konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Film, sinemayı şimdilik bıraktığını açıklayan Ryan Gosling'in rol aldığı son yapımlardan birisi olmasıyla da oldukça önemli. Zira sinemanın en yetenekli oyuncularından birisini artık görmeyeceğiz.

2011'de Gosling'in hem Hollywood'da tutunmaya çalışan bir dublörü hem de yasa dışı işlerde şoförlük yapan bir adamı oynadığı Drive'da birlikte çalışan ikilinin son projesi Only God Forgives'in bir süre önce posteri yayınlanmıştı. Şimdi ise filmden ilk fragman meraklısının beğenisine sunuldu.

Only God Forgives 2013'ün en büyük gerilim/drama filmlerinden. Senaryoya göre Julian (Ryan Gosling) Bangkok'un arka sokaklarında ailesinin uyuşturucu ticaretinden elde ettiği parayı aklamak için paravan olarak kurduğu boks salonunda hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Erkek kardeşi Billy'nin ölümünü öğrenir ve annesi Jenna'nın da baskısıyla intikam yemini eder. Bağlantılarını kullanarak The Angel of Vengeance'a; bir başka deyişle kardeşinin ölüm fermanını yayınlanan yeraltı dünyasının karanlık karakterlerinden, emekli polis memuruna ulaşır.

Julian'ın annesini canlandıran Kristin Scott Thomas da filmde Ryan Gosling'e eşlik ediyor. Only God Forgives Türkiye'de 5 Temmuz'da vizyona girecek.


Netflix’in Yeni Dizisi The Witcher Başlamadan İkinci Sezon Onayını Aldı!

POPÜLER | Netflix’in Yeni Dizisi The Witcher Başlamadan İkinci Sezon Onayını Aldı!

Prens Charles İlk Moda Koleksiyonunu Çıkarıyor

POPÜLER | Prens Charles İlk Moda Koleksiyonunu Çıkarıyor

Friends Ekranlara Geri Dönüyor!

POPÜLER | Friends Ekranlara Geri Dönüyor!

Damiel Chazelle’in Yeni İkilisi: Brad Pitt ve Emma Stone

POPÜLER | Damiel Chazelle’in Yeni İkilisi: Brad Pitt ve Emma Stone

Bir Netflix Belgeseli: Maradona in Mexico

POPÜLER | Bir Netflix Belgeseli: Maradona in Mexico

Sex Education’ın Yeni Sezonundan İlk Görseller

POPÜLER | Sex Education’ın Yeni Sezonundan İlk Görseller

Daha Fazla Göster