İntikam günü yaklaşıyor

2011'de büyük yankı uyandıran Drive'da birlikte çalışan Ryan Gosling ve yönetmen Nicolas Winding Refn'in yeni projesi Only God Forgives'in vizyon tarihi yaklaşırken ilk fragman da yayında.

07 Nisan 2013

İntikam günü yaklaşıyor

Ryan Gosling ve Danimarkalı yönetmen Nicolas Winding Refn'in birlikte çalışırken görmekten memnun olanlar için sıcak haber var. 2012'de çekimlerini tamamladığı Gangster Squad ve Place Beyond The Pines'ın ardından Gosling Drive'da yönetmen koltuğunda oturan Nicolas Winding Refn ile 2013'te sinemada konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Film, sinemayı şimdilik bıraktığını açıklayan Ryan Gosling'in rol aldığı son yapımlardan birisi olmasıyla da oldukça önemli. Zira sinemanın en yetenekli oyuncularından birisini artık görmeyeceğiz.

2011'de Gosling'in hem Hollywood'da tutunmaya çalışan bir dublörü hem de yasa dışı işlerde şoförlük yapan bir adamı oynadığı Drive'da birlikte çalışan ikilinin son projesi Only God Forgives'in bir süre önce posteri yayınlanmıştı. Şimdi ise filmden ilk fragman meraklısının beğenisine sunuldu.

Only God Forgives 2013'ün en büyük gerilim/drama filmlerinden. Senaryoya göre Julian (Ryan Gosling) Bangkok'un arka sokaklarında ailesinin uyuşturucu ticaretinden elde ettiği parayı aklamak için paravan olarak kurduğu boks salonunda hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Erkek kardeşi Billy'nin ölümünü öğrenir ve annesi Jenna'nın da baskısıyla intikam yemini eder. Bağlantılarını kullanarak The Angel of Vengeance'a; bir başka deyişle kardeşinin ölüm fermanını yayınlanan yeraltı dünyasının karanlık karakterlerinden, emekli polis memuruna ulaşır.

Julian'ın annesini canlandıran Kristin Scott Thomas da filmde Ryan Gosling'e eşlik ediyor. Only God Forgives Türkiye'de 5 Temmuz'da vizyona girecek.


Forbes, 2019'un En Çok Kazanan Rapçilerini Açıkladı

POPÜLER | Forbes, 2019'un En Çok Kazanan Rapçilerini Açıkladı

Sağlıklı İş Birliği: Virgil Abloh x Evian x Soma

POPÜLER | Sağlıklı İş Birliği: Virgil Abloh x Evian x Soma

Yüzüklerin Efendisi Dizisi Başlıyor!

POPÜLER | Yüzüklerin Efendisi Dizisi Başlıyor!

Balenciaga'nın Fütüristik Moda Üssü

POPÜLER | Balenciaga'nın Fütüristik Moda Üssü

Kanye West'in Yeni Albümü için Geri Sayım Başladı

POPÜLER | Kanye West'in Yeni Albümü için Geri Sayım Başladı

Şampiyonlar Ligi Yolculuğu Bugün Başlıyor!

POPÜLER | Şampiyonlar Ligi Yolculuğu Bugün Başlıyor!

Daha Fazla Göster