Jeremy Renner Men of the Year'da

The Bourne Legacy, The Hurt Locker ve The Avengers filmlerinin karizmatik yıldızı Jeremy Renner, GQ Türkiye Men of the Year'da Yılın Uluslararası Şöhreti ödülünü almak için İstanbul'a geliyor.

03 Aralık 2013

Jeremy Renner Men of the Year'da

Dünya çapında bir GQ geleneği, GQ Türkiye'nin prestij gecesi Men of the Year ödül töreni bu yıl 11 Aralık'ta yine birbirinden ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl, Yılın Uluslararası Şöhreti kategorisinde, televizyon ekranının en popüler seri katili Dexter karakterine hayat veren Michael C. Hall'u onurlandıran GQ Türkiye Men of the Year seremonisinde bu yıl aynı kategoride Jeremy Renner ödül alacak.

Bugüne dek Akademi Ödüllü The Hurt Locker'ın yanı sıra, The Town, Mission: Impossible - Ghost Protocol, The Avengers (Hawkeye), The Bourne Legacy (Aaron Cross) Hansel & Gretel: Witch Hunters (Hansel) ve son olarak Ocak ayında gösterime girecek The American Hustle (Carmine Polito) filmlerinde rol alan Jeremy Renner, Hollywood'un sağlam ve hızlı adımlarla yükselen isimlerinden biri, belki de en iyisi.

42 yaşındaki karizmatik aktör, bu aralar ön prodüksiyon aşamasındaki yeni The Avengers filmi Age of Ultron ve adları henüz kesinleşmeyen yeni Bourne ve Mission: Impossible filmlerinin çekimlerine odaklanmış durumda. Her üç filmin de 2015 yılında gösterime girmesi bekleniyor.

Jeremy Renner aynı zamanda başarılı bir müzisyen olarak tanınıyor.  Beste yapmak, söz yazmak; gitar, klavye ve davul çalmak kendisinin özel yetenekler listesinde yer alıyor. Hatta hafızanızı biraz zorlarsanız 2007 yılında rol aldığı The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford filminde seslendirdiği Good Ol' Rebel Soldier şarkısını anımsayacaksınız.

Vahşi Batı'dan bahsetmişlen Jeremy Renner'ın sıradışı pop yıldızı Pink'in Trouble videosunda canlandırdığı seksi kovboyu da unutmamak gerek.

Bu kadar da değil, oyunculuğun ve müzisyenliğin yanı sıra bir yandan da başarılı bir girişimci. Yakın arkadaşı, aktör Kristoffer Ryan Winters ile birlikteklasik Hollywood evlerini alıp baştan yaratan Jeremy Renner yaratıcılığını mutlak başarıya dönüştürmenin farklı yollarını keşfetmeyi bir hayli seviyor olsa gerek.

11 Aralık gecesi düzenlenecek GQ Türkiye Men of the Year gecesinin yıldız isimlerine katılacan olan Jeremy Renner, özel fotoğraf çekimi ve röportajıyla pek yakında GQ Türkiye sayfalarında yerini alacak.


Leonardo DiCaprio'nun Unutulmaz 5 Performansı

POPÜLER | Leonardo DiCaprio'nun Unutulmaz 5 Performansı

Dark’ın Final Sezonuna Hazır Mısınız?

POPÜLER | Dark’ın Final Sezonuna Hazır Mısınız?

David Lynch'in Kısa Filmi Pozar Youtube'da

POPÜLER | David Lynch'in Kısa Filmi Pozar Youtube'da

David Bowie'den Kendrick Lamar'a, Ünlü İsimler Yardım Kampanyasında Buluştu

POPÜLER | David Bowie'den Kendrick Lamar'a, Ünlü İsimler Yardım Kampanyasında Buluştu

NADA'in Yeni Sanat Fuarı 'FAIR' Online Ziyaretçilerini Bekliyor

POPÜLER | NADA'in Yeni Sanat Fuarı 'FAIR' Online Ziyaretçilerini Bekliyor

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’te İkinci Fragman

POPÜLER | Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’te İkinci Fragman

Daha Fazla Göster