Komedi, gerilim, suç hattında son perde

Bruce Willis, Herren Mirren ve John Malkovich'i bir araya getiren suç komedisi Red'in son filmi seyriciyi kara komediye davet ediyor.

20 Ocak 2013

Komedi, gerilim, suç hattında son perde

Suç komedilerinin en yenilerinden Red'in ikinci filmi Red 2 yönetmen Robert Schwentke'nin bıraktığı yerden  yönetmen Dean Parisot'la devam ediyor. Bruce Willis, John Malkovich, Mary-Louise Parker, Anthony Hopkins, Helen Mirren ve Catherine Zeta-Jones  gibi isimlerin bulunduğu yıldız oyuncu kadrosuyla Red 2 CIA'in karanlık görevlerine bir yenisini ekliyor.

Gizli bir operasyon için görevlendirilen emekli CIA ajanı Frank Moses (Bruce Willis) eski ekibini tekrar topluyor. Görevleri esrarengiz bir biçimde ortadan kaybolan bir nükleer silahı bulmak. Tabii ki işleri çok zor. Bitiş çizgisine gelene kadar azılı suçluları, peşlerine düşen teröristleri ve gözünü hırs bürümüş devlet yetkililerini arkalarında bırakmalılar. Yolculukları da hayli uzun. Önce Paris'e sonra Londra ve en son olarak Moskova'ya gitmeleri gerekecek. Fakat adı üstünde "emekli" ajanlarımızın elinde eski görevlerinden kalma içgüdüleri, yetenekleri ve güvendikleri insanlarla çalışmanın rahatlığı dışında hiç bir silah ya da güç yok. İşler kızışınca başlarına gelenler ve olaylarla baş etmek için kullandıkları yöntemler yine herkesi güldüreceğe benziyor.

Senaryosunu bir önceki filmde de olduğu gibi Erich ve Jon Hoeber'in yazdığı Red 2, 2 Ağustos'ta Amerika'da vizyona giriyor. Karanlık görevlerin sizi güldürebileceğine inanmıyorsanız filmden yayınlanan ilk fragmana göz atabilirsiniz.


Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

POPÜLER | Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

El Camino: A Breaking Bad Movie Netflix’te Yayınlandı!

POPÜLER | El Camino: A Breaking Bad Movie Netflix’te Yayınlandı!

Jared Leto'nun Gucci Replikası Kayıp

POPÜLER | Jared Leto'nun Gucci Replikası Kayıp

The End Of The F***ing World Geri Dönüyor!

POPÜLER | The End Of The F***ing World Geri Dönüyor!

Instagram'ın Yeni Gizlilik Hamlesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

POPÜLER | Instagram'ın Yeni Gizlilik Hamlesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Zombieland: Double Tap’ten Yeni Bir Fragman Var

POPÜLER | Zombieland: Double Tap’ten Yeni Bir Fragman Var

Daha Fazla Göster