Komedi, gerilim, suç hattında son perde

Bruce Willis, Herren Mirren ve John Malkovich'i bir araya getiren suç komedisi Red'in son filmi seyriciyi kara komediye davet ediyor.

20 Ocak 2013

Komedi, gerilim, suç hattında son perde

Suç komedilerinin en yenilerinden Red'in ikinci filmi Red 2 yönetmen Robert Schwentke'nin bıraktığı yerden  yönetmen Dean Parisot'la devam ediyor. Bruce Willis, John Malkovich, Mary-Louise Parker, Anthony Hopkins, Helen Mirren ve Catherine Zeta-Jones  gibi isimlerin bulunduğu yıldız oyuncu kadrosuyla Red 2 CIA'in karanlık görevlerine bir yenisini ekliyor.

Gizli bir operasyon için görevlendirilen emekli CIA ajanı Frank Moses (Bruce Willis) eski ekibini tekrar topluyor. Görevleri esrarengiz bir biçimde ortadan kaybolan bir nükleer silahı bulmak. Tabii ki işleri çok zor. Bitiş çizgisine gelene kadar azılı suçluları, peşlerine düşen teröristleri ve gözünü hırs bürümüş devlet yetkililerini arkalarında bırakmalılar. Yolculukları da hayli uzun. Önce Paris'e sonra Londra ve en son olarak Moskova'ya gitmeleri gerekecek. Fakat adı üstünde "emekli" ajanlarımızın elinde eski görevlerinden kalma içgüdüleri, yetenekleri ve güvendikleri insanlarla çalışmanın rahatlığı dışında hiç bir silah ya da güç yok. İşler kızışınca başlarına gelenler ve olaylarla baş etmek için kullandıkları yöntemler yine herkesi güldüreceğe benziyor.

Senaryosunu bir önceki filmde de olduğu gibi Erich ve Jon Hoeber'in yazdığı Red 2, 2 Ağustos'ta Amerika'da vizyona giriyor. Karanlık görevlerin sizi güldürebileceğine inanmıyorsanız filmden yayınlanan ilk fragmana göz atabilirsiniz.


Steven Spielberg’ün Antoloji Dizisi “Amazing Stories” İlk Fragman

POPÜLER | Steven Spielberg’ün Antoloji Dizisi “Amazing Stories” İlk Fragman

2020’de Vizyona Girecek Marvel Filmleri

POPÜLER | 2020’de Vizyona Girecek Marvel Filmleri

NBA All-Star 2020 Maçına LeBron ve Arkadaşları Damga Vurdu!

POPÜLER | NBA All-Star 2020 Maçına LeBron ve Arkadaşları Damga Vurdu!

Al Pacino ve Logan Lerman’lı Hunters’tan Yeni Haberler Var!

POPÜLER | Al Pacino ve Logan Lerman’lı Hunters’tan Yeni Haberler Var!

Stranger Things’in 4. Sezonundan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

POPÜLER | Stranger Things’in 4. Sezonundan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Robert Pattinson İlk Kez Batman Kostümüyle!

POPÜLER | Robert Pattinson İlk Kez Batman Kostümüyle!

Daha Fazla Göster