MTV VMA 2020: Pandemi Dönemindeki İlk Büyük Ödül Töreni
Popüler

MTV VMA 2020: Pandemi Dönemindeki İlk Büyük Ödül Töreni

Karantina sonrası, pandemi devam ederken gerçekleştirilen ilk büyük ödül töreni MTV VMA 2020 oldu. Bambaşka şartlarda iyi bir gösteri ortaya konuldu.

 

Önceden kaydedilmiş performanslar, konuşmalar, ‘yeşil ekran’ önündeki tüm anlar kusursuzca bir araya getirildi ve tören sanal gerçeklik havasını artırmış olsa da 2020 şartlarında yapılabilecek en iyi eğlenceyi sundu. 

 

Lady Gaga gecenin onun ödülü ‘Tricon’ı alırken konuşmasında, ve de performansında kombinine uygun maskeler giyerek sorumluluk mesajını çok kuvvetli verdi. 

 

Yılın videosu kazananı sürpriz değil: The Weeknd Blinding Lights. 

 

Zamanın ruhuna göre eklenen 3 kategori vardı. 

 

En iyi Karantina Performansı  (Kazanan: CNCO / MTV Unplugged At Home) 

Evden En İyi Video (Kazanan: Ariana Grande / Justin Bieber - Stuck With you)

Ve

Everyday Heroes - Her günün Kahramanları  (Kazananlar: Acil Servislerde çalışan ve çektikleri dans&müzik videoları ile insanlara bir şekilde daha destek olan 

Jason "Tik Tok Doc" Campbell

Dr. Elvis Francois and Dr. William Robinson – "Imagine"

Jefferson University Hospital's Swab Squad – "Level Up"

Lori Marie Key – "Amazing Grace"

Dr. Nate Wood – "Lean on Me"

 

MTV VMA2020, törenden 2 gün önce hayatını kaybeden aktör Chadwick Boseman’a ithaf edildi. 

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

It is with immeasurable grief that we confirm the passing of Chadwick Boseman.⁣ ⁣ Chadwick was diagnosed with stage III colon cancer in 2016, and battled with it these last 4 years as it progressed to stage IV. ⁣ ⁣ A true fighter, Chadwick persevered through it all, and brought you many of the films you have come to love so much. From Marshall to Da 5 Bloods, August Wilson’s Ma Rainey’s Black Bottom and several more, all were filmed during and between countless surgeries and chemotherapy. ⁣ ⁣ It was the honor of his career to bring King T’Challa to life in Black Panther. ⁣ ⁣ He died in his home, with his wife and family by his side. ⁣ ⁣ The family thanks you for your love and prayers, and asks that you continue to respect their privacy during this difficult time. ⁣ ⁣ Photo Credit: @samjonespictures

A post shared by Chadwick Boseman (@chadwickboseman) on

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası