Oldboy geri döndü

Orijinali Park Chan-wook tarafından çekilen Oldboy'un Spike Lee imzalı Amerikan versiyonundan ilk fragman gün ışığına çıktı.

11 Temmuz 2013

Oldboy geri döndü

Park Chan-Wook'un sinemalara ilk geldiği tarihte herkesi beyaz perde başına toplayan filmi Oldboy'un Amerikan versiyonunun çekimleri uzunca bir süredir devam ediyordu.

Ha geldi ha gelecek diyerek beklediğimiz Spike Lee imzalı versiyondan ilk fragman sonunda yayınlandı. Aranızda filme aşina olmayanlar için bir iki önemli hatırlatmayı geçmeyelim: Oldboy, kaçırıldıktan sonra 20 yılı aşkın süre neden olduğunu bilmediği halde tutsak halde yaşayan bir adamın salıverilişinin ardından yaşadıklarına odaklanır.

Spike Lee yönetmenliğinde çekilen bu son versiyonda Josh Brolin'in canlandırdığı Oldboy, serbest bırakıldıktan sonra kendisini kaçıranların peşine düşer. İntikamını almadan dönmemeye kararlıdır.

Brolin filmde yanlız değil. Usta isimlerden Samuel L. Jackson fragmanda yüzünü gösteriyor. Fragman aynı zamanda Lee'nin Wook'un izinden giderek şiddetin dozunu indirgemek gibi bir niyeti olmadığının da açık delili. Zira elinde maket bıçağıyla Samuel L. Jackson'ın boğazını kesmek üzereyken görünen Brolin kanlı sahnelerin kapımızı çaldığının bir işareti niteliğinde.

Kadrosunda Elizabeth Olsen, Sharlto Copley, Lance Reddick, Michael Imperioli ve James Ransone'un da yer aldığı yeni Oldboy Amerika'da 25 Ekim'de vizyona giriyor. Türkiye gösterim tarihini ise beklemeye devam ediyoruz.


Netflix’in Yeni Rakibi: HBO Max

POPÜLER | Netflix’in Yeni Rakibi: HBO Max

Dior 2019 Sonbahar/Kış Kampanyasında Sanat Koalisyonu

POPÜLER | Dior 2019 Sonbahar/Kış Kampanyasında Sanat Koalisyonu

Sylvester Stallone’lu Terminatör Nasıl Olurdu?

POPÜLER | Sylvester Stallone’lu Terminatör Nasıl Olurdu?

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Detayları Belli Oluyor

POPÜLER | Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Detayları Belli Oluyor

Joker’den Haberler Gelmeye Devam Ediyor

POPÜLER | Joker’den Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Once Upon a Time in Hollywood’dan Yeni Görseller Var!

POPÜLER | Once Upon a Time in Hollywood’dan Yeni Görseller Var!

Daha Fazla Göster