Önümüzdeki Beş Yılda Yayınlanacak Tüm Star Wars Film ve Dizileri

Taika Waititi, Patty Jenkins ve Kevin Feige filmi çekmek için sırada beklerken, çok çok uzaklardaki bir galakside dört gözle beklediğimiz çok şey var. İşte gelecek beş yıl içindeki yeni Star Wars film ve dizileri.

06 Haziran 2022

Önümüzdeki Beş Yılda Yayınlanacak Tüm Star Wars Film ve Dizileri

Disney, Star Wars evrenini adeta baş tacı Marvel gibi kurguladığı yeniden inşa etme sürecinde. The Force Awakens'ın yayınlanmasından bu yana geçen yedi yıl içinde Skywalker’la ilgili istikrarlı bir akış olsa da, her şeyi birbirine bağlayan ortak bir yön ya da konu yok. Ne yazık ki, Lucasfilm'deki ekiplerin heyecan verici yeni yönetmenleri işe alma ve ardından franchise'ı heyecan verici yeni bir yöne çekmeye çalıştıklarında da onları kovmak gibi bir geçmişi var. Örneğin Rise of Skywalker, Lord and Miller's Solo’nun yönetmeni Colin Trevorrow'a ve Game of Thrones yaratıcıları Benioff ve Weiss’e artık baş sağlığı dileyebiliriz.

Star Wars için Marvel'in kilit oyuncularından birkaçını geçici olarak işe aldılar. Marvel Studios başkanı Kevin Feige, Thor: Love and Thunder yönetmeni Taika Waititi ve No Way Home yönetmeni Jon Watts, Lucasfilm için film ve dizi yapmak üzere hazırlanmış durumdalar. Bu da filmi bir çeşit tutarlılığa götürecektir. Özellikle JJ Abrams'ın üçlemesinin kalitesiz sonundan sonra.

starwars

Şu anda hazırlık aşamasında olan her şey.

Filmler

 

Dizi

British GQ


En İyi Komedi Dizileri

POPÜLER | En İyi Komedi Dizileri

2023'ün Beklenen En İddialı Filmleri

POPÜLER | 2023'ün Beklenen En İddialı Filmleri

En İyi Mini Diziler

POPÜLER | En İyi Mini Diziler

En İyi 25 Drama Dizisi

POPÜLER | En İyi 25 Drama Dizisi

1970'lerin En İyi Filmleri: Chinatown'dan Foxy Brown'a

POPÜLER | 1970'lerin En İyi Filmleri: Chinatown'dan Foxy Brown'a

Game of Thrones Spin-off’u Snow Hakkında Bildiğimiz Her Şey

POPÜLER | Game of Thrones Spin-off’u Snow Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Daha Fazla Göster