Suç dünyasının asil motosikletçisi

Ryan Gosling suç filmlerini sevmişe benziyor. Place Beyond the Pines asi ruhlu ama bir o kadar temiz bir adamın ailesini korumak adına suç dünyasında yaşadıklarını anlatıyor.

24 Aralık 2012

Suç dünyasının asil motosikletçisi

Ryan Gosling All Good Things, Drive ve 2013 başlarında vizyona girmesi beklenen Gangster Squad gibi suç unsurunu olaylar örgüsünün merkezine koyan filmlerde boy göstermeye alıştı. Aktör son filmi Place Beyond The Pines'ta da motosikletinin üzerinde bir sirk göstericisiyken aniden suç dünyasının karanlık dehlizlerinde dolaşmaya başlıyor.

Filmde Luke (Ryan Gosling) sirklerde motorsikletiyle gösteri yapan bir şov adamı. Ta ki eski kız arkadaşı Romina'dan (Eva Mendes) bir çocuğu olduğunu öğrenene kadar. Tek başına bir adamken bir anda bir babanın sorumluluğunu üstlenmek zorunda olan bir ebeyne dönüşen Luke oğluna ve eski sevgilisine bakmak için bir banka soyguncusuna dönüşür. Henüz bir çaylak olan polis memuru Avery (Bradley Cooper) ise bu yolda karşısına çıkan engellerden sadece bir tanesi. 

Blue Valentine'dan hatırlayabileceğiniz Derek Cianfrance bir kez daha kameranın arkasında. Daha çok TV belgeselleriyle ismini duyuran Cianfrance dramanın en yeni ve belki de geleceği en parlak yönetmenlerinden biri olmaya aday. Film Türkiye gösterim tarihi henüz belli değil fakat yayınlanan ilk fragman bizleri bir süreliğine de olsa oyalayacak gibi görünüyor.


'Hafta Sonu Bizimdir, Bizim Kalacak'

POPÜLER | 'Hafta Sonu Bizimdir, Bizim Kalacak'

Tartışmaya Açtık: Black Mirror Dizisi Yakın Geleceğin Fragmanı mı?

POPÜLER | Tartışmaya Açtık: Black Mirror Dizisi Yakın Geleceğin Fragmanı mı?

Sonbahara Girerken Canlanan Kültür Sanat Etkinlikleri

POPÜLER | Sonbahara Girerken Canlanan Kültür Sanat Etkinlikleri

‘’Pandemmys’e Hoş Geldiniz’’

POPÜLER | ‘’Pandemmys’e Hoş Geldiniz’’

72. Primetime Emmy Ödülleri Kazananları & Göz Ardı Edilenleri

POPÜLER | 72. Primetime Emmy Ödülleri Kazananları & Göz Ardı Edilenleri

Bir Başka Değişim Filmi: The Rhythm Section

POPÜLER | Bir Başka Değişim Filmi: The Rhythm Section

Daha Fazla Göster