Suç dünyasının asil motosikletçisi

Ryan Gosling suç filmlerini sevmişe benziyor. Place Beyond the Pines asi ruhlu ama bir o kadar temiz bir adamın ailesini korumak adına suç dünyasında yaşadıklarını anlatıyor.

24 Aralık 2012

Suç dünyasının asil motosikletçisi

Ryan Gosling All Good Things, Drive ve 2013 başlarında vizyona girmesi beklenen Gangster Squad gibi suç unsurunu olaylar örgüsünün merkezine koyan filmlerde boy göstermeye alıştı. Aktör son filmi Place Beyond The Pines'ta da motosikletinin üzerinde bir sirk göstericisiyken aniden suç dünyasının karanlık dehlizlerinde dolaşmaya başlıyor.

Filmde Luke (Ryan Gosling) sirklerde motorsikletiyle gösteri yapan bir şov adamı. Ta ki eski kız arkadaşı Romina'dan (Eva Mendes) bir çocuğu olduğunu öğrenene kadar. Tek başına bir adamken bir anda bir babanın sorumluluğunu üstlenmek zorunda olan bir ebeyne dönüşen Luke oğluna ve eski sevgilisine bakmak için bir banka soyguncusuna dönüşür. Henüz bir çaylak olan polis memuru Avery (Bradley Cooper) ise bu yolda karşısına çıkan engellerden sadece bir tanesi. 

Blue Valentine'dan hatırlayabileceğiniz Derek Cianfrance bir kez daha kameranın arkasında. Daha çok TV belgeselleriyle ismini duyuran Cianfrance dramanın en yeni ve belki de geleceği en parlak yönetmenlerinden biri olmaya aday. Film Türkiye gösterim tarihi henüz belli değil fakat yayınlanan ilk fragman bizleri bir süreliğine de olsa oyalayacak gibi görünüyor.


NADA'in Yeni Sanat Fuarı 'FAIR' Online Ziyaretçilerini Bekliyor

POPÜLER | NADA'in Yeni Sanat Fuarı 'FAIR' Online Ziyaretçilerini Bekliyor

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’te İkinci Fragman

POPÜLER | Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’te İkinci Fragman

Nostaljik Avrupa Yazını Hatırlatan 7 Film

POPÜLER | Nostaljik Avrupa Yazını Hatırlatan 7 Film

The Last Dance’ın Ardından Aklımıza Kazınanlar

POPÜLER | The Last Dance’ın Ardından Aklımıza Kazınanlar

İçinizdeki Çocuğu Şımartacak 4 Oyuncak

POPÜLER | İçinizdeki Çocuğu Şımartacak 4 Oyuncak

İç Mekan Algınızı Değiştirecek 3 Mimari Kitap

POPÜLER | İç Mekan Algınızı Değiştirecek 3 Mimari Kitap

Daha Fazla Göster