Suç dünyasının asil motosikletçisi

Ryan Gosling suç filmlerini sevmişe benziyor. Place Beyond the Pines asi ruhlu ama bir o kadar temiz bir adamın ailesini korumak adına suç dünyasında yaşadıklarını anlatıyor.

24 Aralık 2012

Suç dünyasının asil motosikletçisi

Ryan Gosling All Good Things, Drive ve 2013 başlarında vizyona girmesi beklenen Gangster Squad gibi suç unsurunu olaylar örgüsünün merkezine koyan filmlerde boy göstermeye alıştı. Aktör son filmi Place Beyond The Pines'ta da motosikletinin üzerinde bir sirk göstericisiyken aniden suç dünyasının karanlık dehlizlerinde dolaşmaya başlıyor.

Filmde Luke (Ryan Gosling) sirklerde motorsikletiyle gösteri yapan bir şov adamı. Ta ki eski kız arkadaşı Romina'dan (Eva Mendes) bir çocuğu olduğunu öğrenene kadar. Tek başına bir adamken bir anda bir babanın sorumluluğunu üstlenmek zorunda olan bir ebeyne dönüşen Luke oğluna ve eski sevgilisine bakmak için bir banka soyguncusuna dönüşür. Henüz bir çaylak olan polis memuru Avery (Bradley Cooper) ise bu yolda karşısına çıkan engellerden sadece bir tanesi. 

Blue Valentine'dan hatırlayabileceğiniz Derek Cianfrance bir kez daha kameranın arkasında. Daha çok TV belgeselleriyle ismini duyuran Cianfrance dramanın en yeni ve belki de geleceği en parlak yönetmenlerinden biri olmaya aday. Film Türkiye gösterim tarihi henüz belli değil fakat yayınlanan ilk fragman bizleri bir süreliğine de olsa oyalayacak gibi görünüyor.


Stranger Things Son Fragmanıyla Karşımızda

POPÜLER | Stranger Things Son Fragmanıyla Karşımızda

Hector Bellerin Louis Vuitton'la Moda Sahasında

POPÜLER | Hector Bellerin Louis Vuitton'la Moda Sahasında

Yeni Casusumuz Michael Fassbender

POPÜLER | Yeni Casusumuz Michael Fassbender

Amazon’un Süper Kahraman Dizisi The Boys’dan Yeni Fragman

POPÜLER | Amazon’un Süper Kahraman Dizisi The Boys’dan Yeni Fragman

Joaquin Phoenix’li Joker Filminden Yeni Haberler Var!

POPÜLER | Joaquin Phoenix’li Joker Filminden Yeni Haberler Var!

Netflix’in Yeni Favori Dizisi: When They See Us

POPÜLER | Netflix’in Yeni Favori Dizisi: When They See Us

Daha Fazla Göster