Yarışçılar polise karşı

EA Games'in hız yarışları meraklılarına son armağanı Need for Speed Rivals'ın teaser fragmanı polis ve otomobil yarışçıları arasındaki rekabeti kızıştırıyor.

27 Mayıs 2013

Yarışçılar polise karşı

Geçtiğimiz günlerde Xbox One'ın duyuruluşu ve hemen ondan önce PS4 hakkında gelen yeni haberler konsol oyunları meraklılarını daha da heveslendiren yeniliklerin habercisi oldu.

Electronic Arts da bu haberlere paralel olarak Need for Speed Rivals'ın teaser fragmanını yayınladı. Need for Speed: Most Wanted'ın devamı niteliğinde piyasaya sürülecek olan oyunun Rivals ismini taşıması tesadüf değil. Zira Need for Speed'in bu yeni versiyonu polis ile otomobil yarışçıları arasında her dakika kızışan rekabete gönderme yapıyor.

Rivals'da ister sokak hayatını avcunun içi gibi bilen bir yarışçı ya da kanunu sıkı sıkıya uygulamaya kararlı bir polis olabiliyorsunuz. Ne kadar çok polisten kurtulursanız o kadar fazla puan kazanacaksınız. Eğer bir polis olmayı tercih ettiyseniz, ne kadar fazla sayıda yarışçıyı yakalar ve saf dışı bırakırsanız skorunuz o kadar yükselecek.

Oyuna eklenen yeni Ferrari otomobillerin yanında diğer bazı özellikler arasında tekil ve çoklu oyuncu seçenekleri arasında daha rahat bir geçiş sağlayan AllDrive özelliği bulunuyor. Buna ek olarak yarışçıların uyum sağlaması gereken yeni detaylarla dolu Redview County’de farklı hava koşulları oyunu zorlaştıran özellikler arasında olacak. Autolog ile oyuncular istedikleri zaman, istedikleri yerde istatistiklerini arkadaşlarıyla kıyaslayabilecek, başarılarını herkesle paylaşabilecekler. Oyuna eklenen kişiselleştirme özelliği sayesinde yarışçılar arabalarını istedikleri renge boyayabilecekler, özel plaka, çıkartma, çizim ve jantlar ekleyebilecekler. Need for Speed Rivals'da ayrıca yarışçılar için geliştirilen EMP'ler, sinyal bozucular ile polislerin kullanacağı yol engelleri ve helikopterler kovalamacayı kızıştıracak.

Oyun Xbox ve PS4 gibi yenilenen oyun konsolları dışında bir önceki nesil Xbox 360 ve PS3'te de oynanabilecek.

İlgili haberler:

Need for Speed beyaz perdede


Sunday Service’in Son Üyesi: Justin Bieber

POPÜLER | Sunday Service’in Son Üyesi: Justin Bieber

Sinema Tarihinin En Stil Sahibi 20 Filmi

POPÜLER | Sinema Tarihinin En Stil Sahibi 20 Filmi

Friends’in Özel Bölümü Çok Yakında HBO Max’ta

POPÜLER | Friends’in Özel Bölümü Çok Yakında HBO Max’ta

HBO’nun Yeni Harikası: The Outsider

POPÜLER | HBO’nun Yeni Harikası: The Outsider

Westworld’ün 3. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı!

POPÜLER | Westworld’ün 3. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı!

Steven Spielberg’ün Antoloji Dizisi “Amazing Stories” İlk Fragman

POPÜLER | Steven Spielberg’ün Antoloji Dizisi “Amazing Stories” İlk Fragman

Daha Fazla Göster