Yıldızlarla Dolu The Current War’dan Yeni Fragman

Benedict Cumberbatch, Michael Shannon ve Nicholas Hoult’un yer aldığı The Current War’dan yeni bir fragman daha yayınlandı.

27 Haziran 2019

Yıldızlarla Dolu The Current War’dan Yeni Fragman

Elektriğin icadının arka planın da neler olduğunu merak ediyor musunuz? O zaman sizi böyle alalım. Hollywood’un en popüler ve başarılı aktörlerinin buluştuğu The Current War’dan yeni bir fragman yayınlandı. Benedict Cumberbatch’in tarihe yön veren isimlerden biri olan Thomas Edison’u canlandıracağını, Michael Shannon’un yine Amerika’nın en büyük mucitlerinden biri olan George Westinghouse’u, Nicholas Hoult’un ise ikonik mucit Nikola Tesla’ya hayat vereceği film, bu üç isim arasında geçen rekabet dolu zamanlara odaklanacak.

 

19-06/27/the-current-war-cw_03724_rgbw.jpg

 

İlk olarak dünya prömiyerini 2017’de gerçekleştiren film, bağlı olduğu yapım şirketi olan The Weinstein Company’nin iflas etmesiyle vizyona girememişti. Daha sonra Martin Scorsese ve 101 Studios’un kurucusu David Glasser’in çabalarıyla yeniden düzenlenen film 4 Ekim’de vizyona girecek. Hollywood’da kısa sürede başarılı işlere imza atan Alfonso Gomez-Rejon’un yönetmenliğini üstlendiği filmin ödül sezonunda adından söz ettirmesi bekleniyor.

 


Marvel'da Yüksek Düzey Atama

POPÜLER | Marvel'da Yüksek Düzey Atama

Neil Patrick Harris, Matrix 4 Kadrosunda

POPÜLER | Neil Patrick Harris, Matrix 4 Kadrosunda

Nostaljk İş Birliği: Pokémon X Casio

POPÜLER | Nostaljk İş Birliği: Pokémon X Casio

Robert Downey Jr’lı Dolittle’dan İlk Fragman

POPÜLER | Robert Downey Jr’lı Dolittle’dan İlk Fragman

2019’un En İyi Romantik Komedileri

POPÜLER | 2019’un En İyi Romantik Komedileri

Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

POPÜLER | Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

Daha Fazla Göster