Kanye West'in Yeni Saç Rengi Cesaret İstiyor

Buzz kesim ve multi renkli saçlarla sezonun cool bileşenlerini yakalamış görünen Kanye West, radikal dönüşümleri göz önünde bulunduranlara cesaret ve ilham veriyor.

27 Şubat 2019

19-02/27/spl5066306_009-1551223838.jpg
Fotoğraf: Splash News 

Kanye West'in stiline olan yaklaşımı profesyonel hayatında olduğu gibi sanatsal etkiler taşıyor. Kanıt mı istiyorsunuz? Ünlü rapçinin son saç görünümü bu arayışa cevap niteliğinde.

Buz sarısı, pudra pembe, soğuk gri ve geçişli pastel tonlardan sonra Kanye West sınırları biraz da zorlamaya karar vermiş. Yumuşak renklerden sıkılan Ye'nin son tercihi saturasyonu yüksek, damlama efektli tribal bir görünüm.

19-02/27/spl5066306_030.jpg
Fotoğraf: Splash News

Mor, yeşil, mavi, sarı, kırmızı: Gökkuşağı renklerini yeni saç stilinde aynı anda barındıran Kanye West, ciddi kimliğine saçlarıyla renk katıyor tabi sanatsal formlarla ve olabilecek en Kanye şekilde!

Bu arada Kanye West'in bu görünümünde yıldızın sadık saç artisti Daniel Moon imzası olduğunu da belirtelim. Instagram'ını incelerseniz kendisinin ultra renkli saçlar konusunda tam anlamıyla bir virtüoz olduğunu fark edeceksiniz. Buzz kesim ve multi renkli saçlarla sezonun cool bileşenlerini yakalamış görünen Kanye West, radikal dönüşümleri göz önünde bulunduranlara cesaret ve ilham veriyor.


Platin Saçlarıyla Justin Bieber

SAÇ | Platin Saçlarıyla Justin Bieber

Uzun Saçlara İlham Veren 12 Ünlü

SAÇ | Uzun Saçlara İlham Veren 12 Ünlü

Jake Gyllenhaal'un Yeni Saç&Sakal İmajı

SAÇ | Jake Gyllenhaal'un Yeni Saç&Sakal İmajı

Kazanmak Kafada Başlar

SAÇ | Kazanmak Kafada Başlar

Harry Styles'ın Kısa Saçlarını Nasıl Buldunuz?

SAÇ | Harry Styles'ın Kısa Saçlarını Nasıl Buldunuz?

GQ Men Of The Year Awards'ın Favori 10 Saç ve Sakalı

SAÇ | GQ Men Of The Year Awards'ın Favori 10 Saç ve Sakalı

Daha Fazla Göster