Kanye West'in Yeni Saç Rengi Cesaret İstiyor

Buzz kesim ve multi renkli saçlarla sezonun cool bileşenlerini yakalamış görünen Kanye West, radikal dönüşümleri göz önünde bulunduranlara cesaret ve ilham veriyor.

27 Şubat 2019

19-02/27/spl5066306_009-1551223838.jpg
Fotoğraf: Splash News 

Kanye West'in stiline olan yaklaşımı profesyonel hayatında olduğu gibi sanatsal etkiler taşıyor. Kanıt mı istiyorsunuz? Ünlü rapçinin son saç görünümü bu arayışa cevap niteliğinde.

Buz sarısı, pudra pembe, soğuk gri ve geçişli pastel tonlardan sonra Kanye West sınırları biraz da zorlamaya karar vermiş. Yumuşak renklerden sıkılan Ye'nin son tercihi saturasyonu yüksek, damlama efektli tribal bir görünüm.

19-02/27/spl5066306_030.jpg
Fotoğraf: Splash News

Mor, yeşil, mavi, sarı, kırmızı: Gökkuşağı renklerini yeni saç stilinde aynı anda barındıran Kanye West, ciddi kimliğine saçlarıyla renk katıyor tabi sanatsal formlarla ve olabilecek en Kanye şekilde!

Bu arada Kanye West'in bu görünümünde yıldızın sadık saç artisti Daniel Moon imzası olduğunu da belirtelim. Instagram'ını incelerseniz kendisinin ultra renkli saçlar konusunda tam anlamıyla bir virtüoz olduğunu fark edeceksiniz. Buzz kesim ve multi renkli saçlarla sezonun cool bileşenlerini yakalamış görünen Kanye West, radikal dönüşümleri göz önünde bulunduranlara cesaret ve ilham veriyor.


2019 İlkbahar/Yaz Erkek Saç Trendleri

SAÇ | 2019 İlkbahar/Yaz Erkek Saç Trendleri

Geçmişten Bugüne Brad Pitt'in 12 Efsane Saç Modeli

SAÇ | Geçmişten Bugüne Brad Pitt'in 12 Efsane Saç Modeli

Yükselen Saç Trendi: 'Yeni Uyandım' Saçı

SAÇ | Yükselen Saç Trendi: 'Yeni Uyandım' Saçı

Zac Efron’un Saçları Platin Sarı

SAÇ | Zac Efron’un Saçları Platin Sarı

Gri Saçlara Karizma Katan 10 Aktör

SAÇ | Gri Saçlara Karizma Katan 10 Aktör

Zayn Malik'ten Ultra Cool 7 Saç Modeli

SAÇ | Zayn Malik'ten Ultra Cool 7 Saç Modeli

Daha Fazla Göster