#GQSeçti: adidas Originals ve Alexander Wang güçlerini birleştiriyor

adidas Originals, Alexander Wang iş birliğiyle tasarlanan yeni kapsül koleksiyonunu Türkiye’de de sundu. Bisiklet kültürü ve rave partilerini çarpıştıran adidas Originals by Alexander Wang, uniseks giysi ve ayakkabı koleksiyonundan oluşuyor.

09 Kasım 2017

#GQSeçti: adidas Originals ve Alexander Wang güçlerini birleştiriyor

Tüm dünyada merakla beklenen adidas Originals by Alexander Wang Koleksiyonu, ters yüz edilen üç bant ve ters çevrilen ikonik adidas Originals logosuyla tabulara meydan okuyarak yola çıkmıştı.

Koleksiyonun Türkiye’de satışa sunulan ikinci serisi de bir adım öte gidiyor ve klasik marka motiflerini isyankar bir duruşla yeniden işliyor. Koleksiyonun ilham kaynağı, New Yorkluların en özgün iki alt kültürü olan rave partileri ve bisiklet kültürlerinin çakışması. Bu iki farklı kültürün bir araya gelmesi gibi cesur bir yaklaşım benimseyen koleksiyon, adrenalin ve aşırılıktan besleniyor.

Fotoğraf sanatçısı Juergen Teller’ın fotoğrafladığı ikinci seri için Stella Lucia, Selena Forrest, Sora Choi, Otis Giovanni ve Callum Mullin gibi isimler objektif karşısına geçti.

GQ Türkiye olarak işbirliklerini seviyoruz. adidas Originals by Alexnder Wang işbirliği ise bu sezondaki favorilerimizden. Görünce hak vereceksiniz.


Fitness Tutkunlarına Özel Yılbaşı Hediyeleri

STİL | Fitness Tutkunlarına Özel Yılbaşı Hediyeleri

30'lu Yaşlar için Yatırımlık 30 Parça

STİL | 30'lu Yaşlar için Yatırımlık 30 Parça

2019 Pirelli Takvimi'ni Gördünüz mü?

MODA | 2019 Pirelli Takvimi'ni Gördünüz mü?

Sezonun En Havalısı: Puf Montlar

STİL | Sezonun En Havalısı: Puf Montlar

Dior Men x Kaws 2019 Kapsül Koleksiyonu

MODA | Dior Men x Kaws 2019 Kapsül Koleksiyonu

Chanel'in Modern Firavunu: Pharrell Williams

MODA | Chanel'in Modern Firavunu: Pharrell Williams

Daha Fazla Göster