#GQSeçti: adidas Originals ve Alexander Wang güçlerini birleştiriyor

adidas Originals, Alexander Wang iş birliğiyle tasarlanan yeni kapsül koleksiyonunu Türkiye’de de sundu. Bisiklet kültürü ve rave partilerini çarpıştıran adidas Originals by Alexander Wang, uniseks giysi ve ayakkabı koleksiyonundan oluşuyor.

09 Kasım 2017

#GQSeçti: adidas Originals ve Alexander Wang güçlerini birleştiriyor

Tüm dünyada merakla beklenen adidas Originals by Alexander Wang Koleksiyonu, ters yüz edilen üç bant ve ters çevrilen ikonik adidas Originals logosuyla tabulara meydan okuyarak yola çıkmıştı.

Koleksiyonun Türkiye’de satışa sunulan ikinci serisi de bir adım öte gidiyor ve klasik marka motiflerini isyankar bir duruşla yeniden işliyor. Koleksiyonun ilham kaynağı, New Yorkluların en özgün iki alt kültürü olan rave partileri ve bisiklet kültürlerinin çakışması. Bu iki farklı kültürün bir araya gelmesi gibi cesur bir yaklaşım benimseyen koleksiyon, adrenalin ve aşırılıktan besleniyor.

Fotoğraf sanatçısı Juergen Teller’ın fotoğrafladığı ikinci seri için Stella Lucia, Selena Forrest, Sora Choi, Otis Giovanni ve Callum Mullin gibi isimler objektif karşısına geçti.

GQ Türkiye olarak işbirliklerini seviyoruz. adidas Originals by Alexnder Wang işbirliği ise bu sezondaki favorilerimizden. Görünce hak vereceksiniz.


İlkbaharın En İyi 8 Ayakkabısı

STİL | İlkbaharın En İyi 8 Ayakkabısı

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri

STİL | Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri

Sezonun En İyi 10 Süet Ceketi

STİL | Sezonun En İyi 10 Süet Ceketi

Her Erkeğin Yaz Gardırobunda Olması Gereken 3 Parça

STİL | Her Erkeğin Yaz Gardırobunda Olması Gereken 3 Parça

New Balance ve Aime Leon Dore’dan Ortak Koleksiyon

MODA | New Balance ve Aime Leon Dore’dan Ortak Koleksiyon

Baharın Favorisi Beyaz Pantolonu Nerede Nasıl Giymeli?

STİL | Baharın Favorisi Beyaz Pantolonu Nerede Nasıl Giymeli?

Daha Fazla Göster