Harry Styles Samba'yı Herkesten Daha İyi Giyiyor
Stil

Harry Styles Samba'yı Herkesten Daha İyi Giyiyor

Spor ayakkabılar söz konusu olduğunda gerçek bir profesyonel olmasının yanı sıra Harry Styles en son trendlerin hepsinde ustalaşmış durumda.

Harry Styles sinir bozucu biri.  29 yaşındaki yıldız olmaya çalışmadığı zamanlarda bile, mükemmel görünüyor. Bu hafta başında Londra'nın lüks Soho semtindeki spor salonundan çıkarken yakalanan Harry Styles, Timothée Chalamet'nin başını çektiği kendi türündeki diğer yıldızların alışkın olduğu dağınık bir görünüme sahipti. Chalamet'ye kıyasla biraz daha konuşkan olan Harry Styles, en iyi stil tercihlerini sergilemekten çekinmiyor. Bu muhteşem Loewe havacı ceket ve yetmişli yıllardan kalma güneş gözlükleriyle başlıyor. İngiliz yıldız bunları ortalama bir insanın daha kolay ulaşabileceği kıyafetlerle kombinliyot. Harry Styles Umbro tişört ve Nike şort giyerek günlük giyim tarzını da vurguluyor. Başka bir deyişle, nihai spor giyim görünümü... ama çok, çok şık.

Harry Styles ve Samba Uzun Süren Bir Aşk Hikayesi

Kayıtlara geçmesi açısından, Samba 1950 yılında adidas tarafından Brezilya'daki Dünya Kupası için yaratıldı. İkonik uzun şekli ve ultra düz tabanıyla Samba, Bella Hadid ve Austin Butler sayesinde geri dönüş yapıyor. Harry Styles ise, Gucci ile iş birliği içindeki modeller ve daha klasik (ve daha uygun fiyatlı) siyah ve beyaz olanlar da dahil olmak üzere farklı Samba ayakkabıları giyerken birkaç kez görüldü. Stili güçlendirense:, ayak bileklerinden hafifçe kıvrılmış bir çift beyaz çorapla onları eşleştirmenin mükemmel bir yolunu buldu. Harry Styles ve Samba, uzun soluklu bir ilişki mi?

Harry Styles Samba

GQ FRANSA

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası