Rihanna'nın Pharrell Williams'ın Louis Vuitton Defilesinde Boynuna Taktığı 600.000 Euro'luk Saat
Stil

Rihanna'nın Pharrell Williams'ın Louis Vuitton Defilesinde Boynuna Taktığı 600.000 Euro'luk Saat

Pharrell Williams, Louis Vuitton'daki kreatif direktörlük dönemini Paris Moda Haftası'nda düzenlenen büyük bir defileyle resmen başlattı. Rihanna da davetliler arasındaydı.

Rihanna, Jay-Z, Lewis Hamilton ve A$AP Rocky, Pharrell Williams'ın Louis Vuitton'un erkek koleksiyonunun kreatif direktörü olarak ilk defilesinde hazır bulunan yıldızlar arasındaydı. 2023 Paris Moda Haftası'nın Pont Neuf altındaki ilk amiral gemisi defilesini izlemeye gelenlere Jay-Z podyumda kısa bir konser vererek özel bir sürpriz yaparken, Rihanna da konukların dikkatini çekti.

İkinci çocuğuna hamile olan 35 yaşındaki yıldız, partneri A$AP Rocky ile birlikte Louis Vuitton defilesinde ön sıradaydı. Yuvarlak karnını sergileyen Rihanna, saatini de oldukça özel bir şekilde gösterdi. Saati boynuna taktı. Rihanna'nın kalibresindeki bir yıldız için bir ilk olmasa da nadir görülen bir durum. Elbette herhangi bir saat takmıyordu: bu, son on yıldır özel bir ilişki içinde olduğu bir marka olan Jacob & Co. tasarımıydı. Şubat ayındaki son Super Bowl'da da bileğinde 323 adet pırlantalı bir Jacob & Co. saati vardı. Bu kez, Brilliant Flying Tourbillon modelinde 338 elmasla bir adım daha ileri gitti.

Elle kurulan ve 42 saatlik güç rezervine sahip bu saat, 338 adet pırlanta ile süslenmiş. Bu 47 mm'lik modelin sadece kurma kolunda 14 baget kesim pırlanta bulunuyor. İbreler manuel olarak alevle mavileştirilmiştir. Bu Jacob & Co saatindeki işçilik bir kuyumcuya yakışır niteliktedir ve saat ters çevrildiğinde safir kristal kasa sırtında da görülebilir. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu Jacob & Co. Brilliant Flying Tourbillon oldukça pahalı: 670.000 dolar. Bu da 600.000 Euro'nun biraz üzerine denk geliyor. Yüksek fiyat, timsah motifli dana derisi kayışın özel üretim olması ve her şeyden önce sadece 18 adet üretilecek olmasıyla da açıklanıyor. Bununla birlikte, boyuna takılması gerektiği belirtilmemiştir tabii...

rihannaRihanna ve A$AP Rocky Paris Moda Haftası'ndaki Louis Vuitton defilesinde. Boynunda Jacob & Co. saati ve Messika Dancing Moon küpeleriyle.© Jacob & Co.

rihanna

 

rihannaRihanna Jacob & Co. Brilliant Tourbillon Volant Saat Gerdanlığıyla. Messika Dancing Moon küpeler © Jacob & Co.

rihanna

Brilliant Flying Tourbillon 30 karat Jacob & Co.

rihanna

Jacob & Co. saatiyle Rihanna. Brilliant Flying Tourbillon Saat Gerdanlık. Messika Dancing Moon küpeler © Jacob & Co.

GQ FRANSA

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası