Louis Vuitton'un Kumlar Diyarındaki Geçidi
Moda

Louis Vuitton'un Kumlar Diyarındaki Geçidi

Moda evi Aranya, Çin'de İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunu tekrar sergiledi.

Aranya ilginç bir yer, ilk bakışta gerçekten orada ne olduğunu anlamıyorsunuz fakat pek çok kişi de orası hakkında konuşuyor. Festivaller, sanat organizasyonları, vizyoner ve büyüleyici mimariyle kültürel coşkusu tartışılmaz. Louis Vuitton'un İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunu tekrar sergilemek için burayı seçmesi şaşırtıcı değil. 

louis_vuitton

Defile, Çinli yönetmenler Jia Zhangke ve Wei Shujun iş birliğiyle yaratılan ve çocukluk, keşif ve topluluk temalarını Virgil Abloh'un çizdiği markanın yeni yönü, vizyonu ile açık bir süreklilik içinde betimleyen ve yorumlayan Mirage adlı sinematik bir girişle başladı. Gobi Çölü'ndeki Dunhuang'da çekilen film, Doğu ve Batı arasındaki çağdaş karşılaşmayı gözler önüne seriyor ve izleyiciyi Aranya Plajı'na götürüyor.

louis_vuitton

Koleksiyon, Louis Vuitton Studio Prêt-à-Porter Homme tarafından yaratıldı. Bu ekip, Abloh ile büyüyen yaratıcı bir topluluk, moda evinin erkek giyim Kreatif Direktörü olarak çıktığı yolda aslında birbirlerini etkileyerek büyüdüler. Renk seçimlerinde olduğu gibi kıyafetlerin silüetlerinde de elbette bir bütün olarak planlanan şovun rüya gibi muhteşemliği LV'deki Virgil Abloh mirasını devam ettiriyor. 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası