Kendrick Lamar Louis Vuittion Defilesi Ön Sıra Performansı
Moda

Kendrick Lamar Louis Vuittion Defilesi Ön Sıra Performansı

"Çok yaşa Virgil!"

Dikenli bir taç giyen Kendrick Lamar, markanın Kasım 2021'de vefat eden kreatif direktörü Virgil Abloh'u anmak için Paris'teki Louis Vuitton Erkek koleksiyonu defilesinin ön sırasından mikrofonu eline aldı.

Lamar, “N95”in yanı sıra “Savior”, “Rich Spirit” ve “Count Me Out” da dahil olmak üzere son albümü Mr. Morale & The Big Steppers'tan orkestra eşliğinde  “Long Live Virgil”in tekrarlanan mantrasıyla parçalar seslendirdi. (Aşağıdaki videoda, 13. dakikadan hemen önce izleyebilirsiniz.) PgLang ortağı Dave Free ve model Naomi Campbell'in arasında, arduvaz grisi bir LV takım elbiseyle, gümüş uçlu kovboy çizmeleri ve albüm kapağındaki aksesuarlarıyle sanatçıyı görebilirsiniz. 

Lamar gösterinin finalinde performans sergilerken, modeller podyumda sarı bir yolun dönen bir hız trenini andıran devasa bir gökkuşağı bayrağı taşıyordu. (Abloh'un en eski Vuitton koleksiyonları The Wizard of Oz ve The Wiz'e saygı duruşunda bulundu.) Abloh'un yerine, tüm LV erkek tasarım ekibi gösteriyi kapatmak için sarı podyumda ilerlemeye başladı.

Bu aslında Kendrick'in Virgil'e ilk saygı duruşu değil: Şubat ayında Lamar, Super Bowl devre arasında Dr. Dre, Mary J. Blige, 50 Cent, Snoop Dogg ve Eminem ile birlikte performans sergilerken Abloh tarafından tasarlanmış özel bir Louis Vuitton takım elbise giymişti.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası