Şampiyonluk Kutlamasına Fransız Lüksü ile Katılmak İsteyenlere
Stil

Şampiyonluk Kutlamasına Fransız Lüksü ile Katılmak İsteyenlere

Modanın ilham perileri hangi kreatif beyni nasıl ziyaret edeceğini bazen çok iyi biliyor. İki kültürün bir araya geldiği LVxNBA aslında Fransız lüksü ile Amerikan sporunu sembolik birleştirip, özellikle sporcuların lüks stilini örnek alanlar için ‘beklenen’ bir koleksiyon ortaya çıkarmış oldu.

 

NBA 2020 Finallerinde şampiyonluğu ilan eden LA Lakers, Larry O’Brien Kupası takdim edildiğinde keskin moda gözleri özel tasarım Trophy çantasına takıldı. Virgil Abloh her yaptığı moda manşetlerine taşınan bir adam olarak yine doğru notaları çaldı. 

 

Koleksiyon aslında bir oyuncunun gardırobu baz alınarak hazırlandı. Bu gardıroba ortak olmak Türkiye’den özel sipariş ile mümkün. İşbirliğindeki iki markanın da değerinin hiç düşmediğini düşününce koleksiyonerler muhtemelen bu iş için ayırabildikleri bütçeyi düşünmeden harcayak. Öte yandan işin re-sell, tekrar satışı ise şimdiden internet sitelerini hareketlendiriyor. 

 

 

Sneaker kültürünün re-sell/tekrar satış detaylarının anlatıldığı Satıyorum, Tekrar Satıyorum yazısını buradan okuyabilirsin.

 

 

İZLE
Shane Larkin: Hayatın İçinde Sakinliği Bulan Bir Şampiyon
İLGİLİ İÇERİKLER NBA LV basketbol menswear
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası