Bavul kaybetmeye son

Trakdot sayesinde bavulunuz her neredeyse elinizle koymuş gibi bulacaksınız.

11 Ocak 2013

Bavul kaybetmeye son

Aktarmalı uçuşlar hem yolcular için hem de geçiş yapılan havaalanlarındaki yer hizmetleri için karmaşa ve koşturmaca anlamına geliyor. Lojistik anlamda her şey kitabına uygun olsa da istatistiklere göre her 60 yolcudan birinin bavulu kayboluyor. Bu kayıpların büyük çoğunluğu bir şekilde bulunup sahiplerine teslim edilse de bu sıkıntılı duruma düşmemek için artık bir yardımcınız var.

Avuç içi büyüklüğündeki Trakdot bavulunuzun o anda tam olarak nerede olduğunu öğrenebilmeniz için tasarlanmış bir mini GPS vericisi. Trakdot bavulunuzun içinde seyahat ediyor, uçuş öncesinde kendini kapatıyor, uçağınız havaalanına indikten sonra yeniden açılıyor ve bavulunuzun yer bilgisini kısa mesaj ya da e-posta ile size iletiyor. Böylece, bir talihsizlik sonucu sizden kilometrelerce uzakta bile olsalar, eşyalarınıza sahip çıkabiliyorsunuz.

Nisan ayında öncelikli olarak Amerika Birleşik Devletleri çapında satışa sunulacak Trakdot yakında tüm dünyada da yaygınlaşacak. Özellikle sık seyahat ediyorsanız 50 dolarlık cihaz ücretinin yanı sıra yıllık 13 dolar hizmet bedeliyle bir Trakdot sahibi olabilir ve bavul kayıplarına bir son verebilirsiniz.

Trakdot


Panasonic’in UHD Virtual Reality Gözlüğünü Keşfediyoruz

TEKNOLOJİ | Panasonic’in UHD Virtual Reality Gözlüğünü Keşfediyoruz

Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

TEKNOLOJİ | Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

Microsoft Yeni Nesil Xbox’ı Tanıttı: Seri X

TEKNOLOJİ | Microsoft Yeni Nesil Xbox’ı Tanıttı: Seri X

Sennheiser Yeni Ürünleriyle Aramızda

TEKNOLOJİ | Sennheiser Yeni Ürünleriyle Aramızda

En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

TEKNOLOJİ | En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

Google’ın Yeni Akıllı Saati: Pixel Watch

TEKNOLOJİ | Google’ın Yeni Akıllı Saati: Pixel Watch

Daha Fazla Göster