Instagram fenomenlerine konaklama bedava

Avustralya'nın Sydney şehrindeki 1888 Hotel on binden fazla takipçisi olan Instagram kullanıcılarına bedava konaklama fırsatı sunuyor.

17 Eylül 2013

Instagram fenomenlerine konaklama bedava

En iyi pozunuzu yakalayın ve hemen paylaşın. Herkesin retro filtreli fotoğraflarıyla 15 dakikalığına şöhreti yakaladığı Instagram'daki popülaritenizin artık gerçek bir ödülü var: Avustralya'nın Sydney şehrindeki 1888 Hotel on binden fazla takipçisi olan Instagram fenomenlerine bedava konaklama fırsatı sunuyor.

Adını Kodak'ın ilk kutu fotoğraf makinesi ve makara filmi piyasaya çıkardığı 1888 yılından alan ve 30 milyon dolarlık bir bütçeyle retro fotoğraf konseptine göre dekore edilen otelin doksan odasının hepsinin duvarları Instagram fotoğraflarıyla süslenmiş. Otelin girişinde check-in yaptıktan sonra kendi kendinizi fotoğraflayabileceğiniz özel bir alan dahi düşünülmüş. Kısacası 1888 Hotel tüm ayrıntılarıyla gerçek bir Instagram harikalar diyarı.

Otelin, fiyatı 150 dolardan başlayan odalarından birinde bir gece bedava konaklamak istiyorsanız -takipçisi on binden az olmayan- Instagram hesabınızla otelin sosyal medya servisine başvurabilirsiniz. Eğer takipçileriniz bu sayının birkaç katı kadar fazlaysa belki de 400 dolarlık tavanarası süiti için şansınızı denemelisiniz.

1888 Hotel


Kararsız Kalanlar için Karşılaştırdık: iPhone XS vs. iPhone XR

TEKNOLOJİ | Kararsız Kalanlar için Karşılaştırdık: iPhone XS vs. iPhone XR

iPhone için En İyi Alternatif Şarj Kabloları

TEKNOLOJİ | iPhone için En İyi Alternatif Şarj Kabloları

Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

TEKNOLOJİ | Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

Sony PlayStation 5’den Yeni Haber Var

TEKNOLOJİ | Sony PlayStation 5’den Yeni Haber Var

Leica Sofort Yeni Rengiyle Geliyor

TEKNOLOJİ | Leica Sofort Yeni Rengiyle Geliyor

Sony Playstation 1 Minyatür Versiyonuyla Geri Dönüyor

TEKNOLOJİ | Sony Playstation 1 Minyatür Versiyonuyla Geri Dönüyor

Daha Fazla Göster