Instagram fenomenlerine konaklama bedava
Teknoloji

Instagram fenomenlerine konaklama bedava

Sydney'deki 1888 Hotel on binden fazla takipçisi olan Instagram'cılara bedava konaklama fırsatı sunuyor.

En iyi pozunuzu yakalayın ve hemen paylaşın. Herkesin retro filtreli fotoğraflarıyla 15 dakikalığına şöhreti yakaladığı Instagram'daki popülaritenizin artık gerçek bir ödülü var: Avustralya'nın Sydney şehrindeki 1888 Hotel on binden fazla takipçisi olan Instagram fenomenlerine bedava konaklama fırsatı sunuyor.

Adını Kodak'ın ilk kutu fotoğraf makinesi ve makara filmi piyasaya çıkardığı 1888 yılından alan ve 30 milyon dolarlık bir bütçeyle retro fotoğraf konseptine göre dekore edilen otelin doksan odasının hepsinin duvarları Instagram fotoğraflarıyla süslenmiş. Otelin girişinde check-in yaptıktan sonra kendi kendinizi fotoğraflayabileceğiniz özel bir alan dahi düşünülmüş. Kısacası 1888 Hotel tüm ayrıntılarıyla gerçek bir Instagram harikalar diyarı.

Otelin, fiyatı 150 dolardan başlayan odalarından birinde bir gece bedava konaklamak istiyorsanız -takipçisi on binden az olmayan- Instagram hesabınızla otelin sosyal medya servisine başvurabilirsiniz. Eğer takipçileriniz bu sayının birkaç katı kadar fazlaysa belki de 400 dolarlık tavanarası süiti için şansınızı denemelisiniz.

1888 Hotel

İZLE
TRAVEL by VOGUE & GQ
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası