Renk İllüzyonunun Deneysel Hali: Razer Chroma
Teknoloji

Renk İllüzyonunun Deneysel Hali: Razer Chroma

Oyun tutkunlarının popüler markası Razer; kulaklık, mouse ve vazgeçilmez oyun aksesuarlarının ardından senkronize ışıklandırma sistemi ile karşımızda.

Razer Chroma Hardware Development Kit, LED ışıkları sayesinde oyun kurulumunuz, hatta odanız dahil olmak üzere kişiselleştimenizi sağlıyor.

18-08/17/chroma.PNG

Renk seçeneği konusunda karasızsanız, ister renkleri tek başına kullanabilir isterseniz 16.8 milyon renk seçeneği arasından kendi stilinize uygun rengi seçerek oyun maceranızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

18-08/17/chroma2.PNG

LED ışıklarının bilgisayarınıza adapte süreci ise ürünün esneklik ve bükülebilirliği yanında, kompakt oluşu nedeniyle oldukça kolaylaşıyor denilebilir. Razer Synapse 3 ile diğer Razer Chroma özelliği taşıyan cihazlarınızın aydınlatma ayarlarını LED şeritleri ile birleştirerek odanızla senkronize edebilir ve Razer’in renkli dünyasını hayatınıza dahil edebilirsiniz.

18-08/17/chromakasa.PNG

Razer, oyun deneyiminin her anını eşsizleştirirken ürünlerin kişiselliğine önem vermesi ile, markanın tercih edilme konusunda birinciliği elden bırakmamasının sırrı gibi görünüyor. Yeni Razer Chroma Hardware Development Kit, oyun süresi boyunca Razer’ın illüzyonal denilebilecek renkli dünyasını deneyimlemek isteyenler için vazgeçilmez bir fırsat.

18-08/17/chroma4.PNG

İZLE
Assassin's Creed'de üçüncü perde
İLGİLİ İÇERİKLER razer chroma razer oyun
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası