Tommy Hilfiger 2016'ya Hazır

Hilfiger ruhuyla yılbaşı tatiline gireceğimiz dönem geldi çattı. Bu kış, Tommy Hilfiger Tailored koleksiyonuyla daha bir renkli olacak.

07 Aralık 2015

Tommy Hilfiger 2016'ya Hazır

Tommy Hilfiger yılbaşı koleksiyonu hakkındaki yorumlarını “Yılbaşı dönemi benim için senenin en favori zamanlarından biri; ailemle ve dostlarımla bir araya gelip kutlama yapmayı çok severim. Bu neden ile toplantılarından eğlenceli partilere kadar her ortama uygun, kolay ve çabasız, şık görünümler yarattık. Yılbaşı klasiklerini yeni kesimler, kumaşlar ve lüks detaylarla güncelleyen bir koleksiyon hazırladık.” diyerek dile getiriyor.

Erkek giyim koleksiyonunda şal yakalı, Fair Isle desenli kazak, streç poplinden klasik beyaz gömlek, gümüş rengi ve indigo mavi chino pantolonlar, bordo kırçıllı  kazak ve kaz tüyü dolgulu lacivert yelekler sunan marka, her zaman canlı tuttuğu rengarenk kimliğini yeni yıl ile birlikte doruğa taşıyor.

“Happy Holidays from The Hilfigers” reklam kampanyası için 9 Kasım 2015’ten itibaren dünya çapındaki Tommy Hilfiger mağazalarında özel vitrinler hazırlandı.

New York'taki çekimi yakından incelemek için tıklayın.