En İyi 10 Seyahat Uygulaması
Travel

En İyi 10 Seyahat Uygulaması

Condé Nast Traveler US‘in sizler için seçtiği 10 telefon uygulaması, biletinizi satın almadan bagajınızı teslim almaya kadar yolcuğunuzun her anında size yardımcı olacak.

GATEGURU

Güvenlikte ne kadar süre beklemeniz gerektiğini, kapı değişikliklerini ve gecikmelerini haber veren genel havalimanı rehberi uygulaması.

17-08/04/hotel-du-cap-eden-roc.jpg

ROME2RIO


Dünyanın pek çok yerinde kullanılabilen bu uygulama, bulunduğunuz noktadan ulaşmak istediğiniz yere hangi araçla ne kadar sürede gidebileceğinizi hesaplıyor ve fiyatları karşılaştırıyor.

17-08/04/baoli-1501853083.jpg

LOLA

Yalnızca “Londra biletine ve orada kalacak bir otele ihtiyacım var.” gibi basit cümlelerle yardım isteyebileceğiniz Lola, geleceğin rezervasyon uygulaması.

17-08/04/cannes.jpg

HIPMUNK

Yeni gezileriniz için rota çizmenize yardımcı olan Hipmunk‘a “sahil”, “ski”, “müzik” gibi anahtar kelimeleri yazmanız yeterli. Size onlarca ilham verici tatil seçeneği sunan Hipmunk’ta zaman ve fiyat konusunda sınırlama yapmak ise size kalmış.

17-08/04/intercontinental.jpg

TRIPIT


Bir seyahat planı yaparken her rezervasyon kodunu ve saatini bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. TripIt bu zorlu süreci kolaylaştırmak için burada. Yapmanız gereken tek şey bütün bilgilerinizi TripIt’e göndermek, o sizin için her şeyi listeleyecek.

17-08/04/la-palme-dor-grand-hyatt-cannes-hotel-martinez-print-1.jpg

LOUNGEBUDDY

Dünyanın her yerindeki VIP Loungelara ulaşım imkanı sağlayan Loungebuddy sayesinde aktarma ve gecikmeler sırasında keyifli vakit geçirebilirsiniz.

17-08/04/la-petite-maison-de-nicole.jpg

MOBILE PASSPORT


Selfie bağımlılarının çok seveceği Mobile Passport ile havalimanında form doldurmak yerine bir selfie göndermeniz yeterli. Şimdilik yalnızca Amerikan vatandaşları için geçerli oldupunu hatırlatalım.

17-08/04/le-moulin-des-mougins_2.jpg

SEATGURU

Uçaktaki her koltuğun eşit olmadığı -özellikle ekonomi sınıfında- bir gerçek. Koltukları rahatlıklarına göre renklerle kodlayan SeatGuru ise en iyileri seçmenize yardımcı oluyor.

17-08/04/martinez.jpg

FAIRFLY

Fairfly, uçuşa ödediğiniz fiyatı takip ediyor ve eğer ücret düşerse aradaki fiyatı geri almanızı sağlıyor.

17-08/04/tetou.jpg

GOOGLE TRANSLATE

Artık dilini bilmediğiniz bir ülkeye seyahat ettiğinizde istediğinizi anlatmak konusunda endişelenmenize gerek yok. Google Translate, offline versiyonuyla yanınızda. Muy bien!

17-08/04/shutterstock_183988511.jpg

AWARD WALLET

Bütün puan ve millerinizi bir yerde toplayan Award Wallet, özellikle sık seyahat edenler için vazgeçilmez.

İZLE
TRAVEL by VOGUE & GQ
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası