#GQdenge: Yeni bir GQ deneyimi
Wellness

#GQdenge: Yeni bir GQ deneyimi

Hayatımız onu aramakla geçiyor. İşte, evde, sporda, hayatın her alanında ve anında kendimizi daha iyi, daha sağlıklı, daha sağlam hissetmenin yolu ona sahip olmakla bitiyor: Denge.

Dengelerin şaşabildiği, kendimize iyi gelenlerin karışabildiği, sağlıklı ve zinde kalmanın zorlaşabildiği bir dönem bu.

 

GQ Türkiye, tam da şu anın ihtiyacına yönelik, bir “dengeli yaşam” küratörlüğüne soyunuyor, GQ DENGE özel dergisiyle modern erkeğin akıl, beden ve zihin sağlığını dengede tutmaya giden yolda kişisel rehberlik hizmeti sunuyor. 

 

Sağlıklı yaşam, doğru beslenme, bilinçli egzersiz, doğal bakım, yoga, meditasyon, yaratıcılık ve özgünlük... Her yıl sonbahar ve ilkbaharda çıkacak GQ DENGE, “her şeyin başı” için bir tür rehber. Aktif yaşam için uygun giyim ve ayakkabı seçimlerinden okuru iyi hissettirecek yaşam önerilerine, enerji veren yemeklerden bilinçli egzersiz hareketlerine, GQ Denge’nin misyonu, motivasyonunuzu yüksek, dengenizi yerinde tutmak!

 

Haftalık denge tavsiyeler içeren newsletter ve dengeli sohbet serisinden oluşan podcast kanalıyla beraber, dijital kanadını da zengin tutacak, GQ DENGE, kendisini ve hayatını geliştirmek isteyen erkeklerin başucu yayını olacak.

İZLE
Murat Bür’le Wellness’a Giriş
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası