Yeme-İçme

Bebek'te Gizli Bir Bahçe Hidden House, Etiler'in Yeni Gusto Durağı Wineart

Etiler-Bebek hattında iki yeni mekan önerimiz var. İlki Wine Art. Etiler’de 2022 bitmeden kapılarını açtı! Yerli ve ödüllü seçkilerin olduğu bu yepyeni mekanı ziyaret edebilirsiniz. Diğeriyse organik ve vegan seçeneklerin de yer aldığı huzur dolu ve hayvansever bahçesiyle, evinizde gibi hissedeceğiniz Hidden House!

 Hidden House: Semt Müdavimlerinin Gizli Kaçış Noktası

 

Wine Art
Bebek’in canlı atmosferinde kendinizi evinizde hissettirecek kadar sıcak, hayvan severliğiyle ön plana çıkan, yeşillikler içinde, mis gibi kahve kokusu bahçesine taşan Hidden House kapılarını Mayıs 2017’de açtı. Kısa sürede hem Bebek sakinlerinin hem de semt müdavimlerinin gizli kaçış noktası haline gelen Hidden, misafirlerini La Cimbali makineleriyle hazırlanmış italyan kahve tadıyla buluştururken, her zevke hitap eden organik malzemeler kullanılarak hazırlanan menüsüyle de iddalı yemek alternatifleri sunuyor. Doğal kahvaltılarından doyurucu salatalarına, atıştırmalık özel lezzetlerinden leziz ana yemeklerine bir de bağımlılık yapan tatlılarını ekleyen Hidden menüsü, misafirlerini mutlu ederek göndermek için özel olarak hazırlandı. Dilerseniz şöminin karşına kurulup ortamın tadını çıkara çıkara lezzetleri keşfetmeniz, dilerseniz seçtiğiniz yiyecekleri kısa sürede hazırlatıp paket olarak yanınızda götürmeniz mümkün.

Hidden, ayrıca kendi şarap markaları olan ve Elazığ organik Öküzgözü üzümlerinden üretilen The Friesian şaraplarını piyano dinletisi eşliğinde sunuyor, çay keyfini de unutmayarak, farklı tat ve aromalardaki Chado bitki çaylarıyla misafirlerinin içini ısıtıyor. Kitabınızı okurken, çalışırken, arkadaş ve iş toplantılarınızda rahatsız edilmeden çayınızı yudumlayabilirsiniz. Hidden House; bahçe, ortak iç mekan ve özel oda alternatifleriyle davet ve organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Wineart:Etiler’in Yeni Gusto Durağı

wine art 

Etiler’de kapılarını açan Wine art Türkiye’nin her bölgesinde ayrı kültürler ve üzüm çeşitleriyle yapılmış yerli ve ödüllü şarapları ülkemizde daha çok tanıtmak ve herkese ulaştırmak için tasarlandı. Aynı zamanda kendi markaları olan The Friesian şaraplarını burada bulabilirsiniz. Sanat ve şarabı bir araya getirmeyi hedefleyen Wine Art çeşitli sanat etkinliklerine destek olmakta.
Etiler’de ilk şubesini açan ve çok uygun fiyatlara iyi şarapları bulabileceğiniz, ülkemizin endemik üzümlerinden yapılan şarapları içebileceğiniz, farklı bölgelerden seçilerek getirilmiş şarküteri ve peynir çeşitlerine ulaşabileceğiniz, özel tasarım bardak ve şarap ekipmanlarına uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz bir mekan.
Kış ayları sıcak şarabınızı da almayı unutmayın.
Size özel deneyimlerde sunacak olan Wine Art, özel davet ve etkinliklerinizde tadım ve şarap eğitimi de verecek.

 

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası