DAHASI+

Yolları Kesişen İki Yıldız: Frank Ocean ve Brad Pitt

Frank Ocean ve Brad Pitt dostluğunun temellerini inceliyoruz.

Angelina Jolie ile ayrılığından sonra kendini daha iyi bir insan olmaya adayan Brad Pitt, çözümü R&B’de bulmuştu. Gerçek bir acıdan kaynaklanan ama aslında bunu bir kutlama olarak gördüğü bu müzik genre’sını çok dinlediğini ve Frank Ocean’ı yeni keşfettiğini GQ Style’a 2017 yılında bildirmişti. “Son zamanlarda Frank Ocean’ı çok dinliyorum. Bu genç adamı çok özel buluyorum. Gerçekleri çıplak bir şekilde yansıttığını ve acı verecek derecede dürüst olduğunu düşünüyorum. Gerçekten çok, çok özel. Hiçbir kötü şarkısı olduğuna inanmıyorum.” diye belirten Brad Pitt ile Frank Ocean’un arkadaşlığı o günden sonra hızını aldı.


Toplumun maskülanite üzerine olgularını yıkan Grammy ödüllü Frank Ocean ise İngiltere, Manchester’daki Parklife Festival’da verdiği konserde, sahneye Brad Pitt’in grafik T-Shirt’ünü giyerek çıkmıştı. Bu hareketi Brad Pitt’in müziğine yaptığı övgüye bir karşılık olarak yorumlanmıştı.  Konser çıkışı sette bunun üzerine herhangi bir yorum yapmamış olsa da Ocean’ın verdiği mesaj açık ve net: ünlü oyuncuya duyduğu sevgi ve saygı!

 

Frank Ocean

Frank Ocean (Fotoğraf: Getty Images Turkey)

 

 

23 Temmuz 2017’de ise, Brad Pitt, Frank Ocean’un Los Angeles’da verdiği canlı performansına telefonla katılarak dinleyicilere sürpriz yapmıştı. Telefon görüşmesi boyunca Ocean, Pitt’e Stevie Wonder’ın “Close to You” adlı parçasını söylemiş ve bütün bu olay ünlü yönetmen Spike Jonze tarafından kayda alınmıştı.

Artık Brad Pitt de bir Frank Ocean hayranı olarak kayda geçmiş bulunuyor. Yaş ve sektör farklarının yanı sıra, müzik her zaman insanları orta noktada buluşturabiliyor, Frank Ocean ve Brad Pitt ise bunun en güzel örneği.

 

İZLE
Az Nota ve Sözle Çok Duygu Vermek: Evrencan Gündüz
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası