Hollywood'u evine getiren adam
Dergi Konuları

Hollywood'u evine getiren adam

Lost dizisinde kullanılmış uçak enkazına sahip bir adamdan bahsediyor olmamız, herhalde durumun ciddiyetini gözler önüne serecektir.

Özgür Çift, henüz 12 yaşında American Pie’da Jason Biggs’in giydiği şortlara ulaştığı 1999’dan beri film, müzik ve TV dünyasında kullanılmış olan ikonik eşyaları topluyor: “İlk parçayı aldığımda çok garip gelmişti. 3 boyutlu bir film izlerken filme dokunabildiğinizi düşünün...” Ama artık durumu kanıksamış. Ve hayır, arada sırada Michael Jackson’ın şapkasını takıp dolaşmıyor. Aksine, pek çok parça aldığı gibi duruyor. Dolayısıyla “İşin asıl önemli kısmı onları aldığım kondisyonda saklayabilmek” derken hiç şakası yok. Bu yolda edindiği Hollywood ve dünya müzik çevresi dostluklarıysa ileride yapmak istediği prodüksiyon işleri için altın değerinde.

Eşyaları bazen satın alıyor, bazen değiş tokuş yoluyla buluyor, bazense kendisine hediye ediliyor. 1700 parçaya ulaşan bu koleksiyonu uzun çabalar ve büyük uğraşlarla toplamış. Nerelere ulaştığını görünce şaşıracaksınız:

Hollywood arkeoloğunun koleksiyonu

İZLE
4000 Parçalık James Bond Koleksiyonu
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası