Kokteylde yaz tazeliği

Sıcakların iyice bastırdığı bu günlerde vücudun her gün tazelenmeye, yenilenmeye ihtiyacı var. Mevsimin en taze meyvelerini yaratıcı tariflerde birleştiren Tom’s Kitchen yaz kokteylleriyle tatlı bir kaçışa davet ediyor. Hepsine mutlaka bir şans verin.

10 Ağustos 2015

Kokteylde yaz tazeliği

 

Berry ice tea

Buzlu çay artık yaz denince ilk akla gelen içeceklerden biri. Tom’s Kitchen İstanbul’un ev yapımı meyveli buzlu çayı Berry Ice Tea mevsimin en tercih edilen kokteyllerinden. Demleme earl grey çay, frambuaz ve çilek püresinin mükemmel birleşimi mutlu edecek.

Karışık orman meyveli ve yoğurtlu smoothie

Yaz ayları, orman meyveleri için en ideal zaman. Tabii smoothie’lerin içine böğürtlen, frambuaz, çilek ve yoğurt da ekleyince doyulmaz bir lezzet ortaya çıkıyor. Karışık Orman Meyveli ve Yoğurtlu Smoothie yoğun ve besleyici bir lezzet, bu yüzden öğün olarak da tercih edilebilir.

Salatalık, elma ve naneli taze meyve suyu

İşte gerçek bir detoks içeceği. Lezzetlerini ve besin değerlerini korumak amacıyla bardağa koyulmadan hemen önce sıkılan elma ve salatalık, bu kokteyle tam bir tazelik duygusu veriyor.

Püf noktası: İçtiğiniz meyve suyunun taze olup olmadığını renginden anlayabilirsiniz. Örneğin elma bekledikçe sararır ve eğer taze değilse kokteylinizde güzel bir renk elde edemezsiniz.


Hillside Outside ile Dışarı Çık!

FITNESS | Hillside Outside ile Dışarı Çık!

Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

FITNESS | Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

FITNESS | Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

FITNESS | Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

3 Sporcu Takviyesi

FITNESS | 3 Sporcu Takviyesi

Chris Hemsworth’dan Sporculara Özel Uygulama: Centr

FITNESS | Chris Hemsworth’dan Sporculara Özel Uygulama: Centr

Daha Fazla Göster