Akıllı telefonda oyun devrimi
GQ Loves

Akıllı telefonda oyun devrimi

Samsung, Smartphone GamePad ve Mobile Console ile mobil oyun deneyiminde yeni bir dönem başlatıyor.

Her gün biraz daha gelişen ve değişen akıllı telefon dünyasındayeniliklerinöncüsüSamsung bu kez oyun tutkunlarının ilgisini çekecek bir teknolojiye imza atıyor. Galaxy serisi akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilen Smartphone GamePad aparatı ve Mobile Console uygulamasıyla mobil cihazınızı bir oyun konsoluna dönüştürmeniz mümkün.

Üzerinde gelişmiş oyun kontrol tuşlarının yanı sıra Mobile Console uygulamasına doğrudan geçiş yapabilen PLAY tuşunu barındıran Smartphone GamePad ile oyun dünyasına anında giriş yapabiliyorsunuz.

Gelelim oyunlara... Aralarında Need for Speed Most Wanted, Asphalt 8: Airborne, Modern Combat 4: Zero Hour ve Prince of Persia: The Shadow and the Flame'in bulunduğu otuzdan fazla popüler oyun şimdiden Mobile Console kataloğunda yerini aldı. 2014 başında bunlara yenilerinin de ekleneceği açıklandı.

Bu haftadan itibaren öncelikli olarak Avrupa'nın belirli ülkelerinde, ardından tüm dünyada satışa sunulacak olan Samsung Smartphone GamePad'in fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İZLE
Bir Jenerasyon Portresi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası