Breitling’in Yeni Filmi Kalkışa Hazır

Nadir bulunan uçakların, nefes kesen fotoğrafların, esprili dokunuşların ve bir tutam seksapelin baş rolde olduğu Breitling’in yeni reklam filmi tüm dinamizmi ile yayında. Kaliforniya’daki Mojave Uzay ve Havacılık Merkezi’nin adeta bir podyum gibi kullanıldığı filmde, P-51 Mustang “Strega” and the P-51 Mustang “Voodoo2” gibi yüksek performanslı uçaklar yer alıyor. Filmde, Formula 1’e atıfta bulunarak, çok çekici bir ekip tarafından pit-stopta uçağa yakıt yüklemesi sahnesi canlandırılmış. Film,46 mm çapındaki kasası ve otomatik kronograf mekanizması ile dikkatleri çeken Navitimer 01 modeli ile tamamlanıyor.

16 Ocak 2017

Breitling’in Yeni Filmi Kalkışa Hazır

Efsane siyahla buluşuyor

Büyük boyutlu Navitimer’ın oldukça seçkin bir versiyonu olan Breitling Navitimer 46 Blacksteel modeli, tamamen siyah dış görünüşü, çift sayaçlı kadranı, siyah rotor ağırlığı ve uçak tekerleği deseninin eşlik ettiği yeni kayışıyla ayrışıyor.

Pilotlar ve havacılık tutkunları için 1952’den beri kült bir model olan Navitimer kronograf, tamamen siyaha bezenmiş versiyonunda ilerleme kaydediyor: Son derece dayanıklı karbon bazlı uygulamayla kaplanmış saten matlaştırılmış çelik kasadan ünlü sürgülü hesap cetveline kadar hava navigasyonuna ilişkin tüm işlemleri kontrol etmeye olanak sağlıyor.

Bu orijinal, modern ve teknik dış görünüm, saatin tek ayırt edici özelliği de değil. Klasik modeldeki 3 gümüş kaplama yerine kadranda iki tonsürton sayaç mevcut: saat 9 yönünde küçük saniye ve 3 yönünde 30 dakika kronograf sayacı. Gümüş zemin üzerinde “par épargne” tekniği kullanılarak oluşturulan özgün enstrüman paneli, küçük sayaç ibresindeki kırmızı detaylar ve merkezi rattrapante kronograf ibresiyle belirginleştirilmiş. Manufacture Breitling Caliber 01 yüksek performanslı mekanizma, COSC (İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü) onaylı kronometre, transparan kasa arkasından görünen siyah rotor ağırlığıyla donatılmış.

Havacılık vurgusunu daha da belirgin kılmak adına siyah kasa ve kadran; artık tüm Navitimer modelleri için mevcut olan uçak tekerleği desenli sağlam ve rahat yepyeni kauçuk kayışıyla tamamlandı.

 

 


Nike’ın Teknolojik Sneaker’ı ile Tanışın: Adapt BB

GQ LOVES | Nike’ın Teknolojik Sneaker’ı ile Tanışın: Adapt BB

2019’un En İyi 7 Antrenman Ayakkabısı

GQ LOVES | 2019’un En İyi 7 Antrenman Ayakkabısı

Nike’ın Paul George İçin Hazırladığı Sneaker: PG3 “NASA”

GQ LOVES | Nike’ın Paul George İçin Hazırladığı Sneaker: PG3 “NASA”

adidas Originals’ın Yeni Ayakkabısı Lexicon’a İlk Bakış

GQ LOVES | adidas Originals’ın Yeni Ayakkabısı Lexicon’a İlk Bakış

Müziğin Tasarım Bulmuş Hali: Acoustibox

GQ LOVES | Müziğin Tasarım Bulmuş Hali: Acoustibox

Bu Kışın En İyi Güneş Gözlükleriyle Tanışın

GQ LOVES | Bu Kışın En İyi Güneş Gözlükleriyle Tanışın

Daha Fazla Göster