İki Teker Dünyasının Son Trendleri
GQ Loves

İki Teker Dünyasının Son Trendleri

Moda deyince akla ilk gelen giyim sektörü olsa da hayatımızdaki her şey trendlere teslim olup kendini yeniliyor.

MELEZ GÜZEL

SPA BICICLETTO

Bisikletin doğayla bütünleştirici etkisini yaşamak isteyip de pedal çevirmeye üşenenler için SPA’nın geliştirdiği Bicicletto, havalı bir alternatif oluşturuyor. Markanın lüks spor otomobil geçmişinden esinlenerek tasarladığı elektrikli bisiklet, geleceğin çizgilerini günümüze taşıyor. Karbon fiberden üretilen ve bisiklet-motosiklet melezi gibi görünen Bicicletto’nun fiyatı 9 bin 200 euro.

societapiemonteseautomobili.com

15-10/03/2015-moynat-malle-copy.JPG

PİKNİK ARKADAŞI

MOYNAT MALLE BICYCLETTE

Bisiklet yarışmak veya spor amaçlı kullanılmasının yanı sıra ünlü Fransız çanta üreticisi Moynat Paris’in sihirli dokunuşuyla şekillenen Moynat Malle Bicyclette modelinde olduğu gibi, pikniğe gitmek veya günlük alışverişlerinizi yapmak için de ideal bir seçenek. Bisiklet üzerinde görebileceğiniz en şık ve pahalı çantanın üreticisi olan Moynat Paris ve bisiklet üreticisi Abici’nin birlikte tasarladığı modelin fiyatı 46 bin euro’luk fiyatıyla dudak uçuklatıyor. Bu fiyata gidonun üzerindeki dışı deri, içi süet kaplı çantada yer alan tabak ve çatal bıçak seti de dahil.

moynat.com

15-10/03/pininfarina-fuoriserie-bik-copy.JPG

TASARIM USTASININ ANISINA

PININFARINA FUORISERIE

Otomobil tasarımında ikon kabul edilen Pininfarina’nın tanıttığı Fuoriserie, ünlü bisiklet üreticisi 43 Milano’yla yapılan işbirliği sonucunda hayat buldu. Şehir yaşamının ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen klasik görünümlü modelin selesi ve gidonunda kullanılan örgü deri, tasarımını Pininfarina’nın yaptığı 1936 Lancia Astura Boccas modelinin kabinindeki detaylardan esinlenilerek şekillendirildi. Krom kaplı çelikten üretilen kadro, ceviz ağacından elde edilen kaplamalarla süslendi. Sadece 30 adet üretilen bisikletin fiyatı 9 bin 250 euro. Koleksiyoncular kapışmadan harekete geçin.

pininfarina.com

İZLE
İmrendiren Tasarım Oyuncak Koleksiyonu
İLGİLİ İÇERİKLER bisiklet tasarım
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası