Yeni Game of Thrones Dizileri Neler Anlatacak?

Game of Thrones dizisi hayatımıza gireli 10 yıl olmuş! Popüler kültürde bir efsaneye dönüşen diziden 6 ''spin-off'' gündemde. GoT evreninden hangi hikaye ilginizi daha çok çeker?

20 Nisan 2021

Yeni Game of Thrones Dizileri Neler Anlatacak?

House of Dragon / HBO

Son sezonuyla beklediğimiz efsane final etkisini yaşayamadık çünkü Game of Thrones sezonlar boyu çıtayı çok yükseltmişti. Dizinin ilk bölümü yayınlanalı on yıl oldu ve Game of Thrones'un Demir Yıldönümü için kutlamalar 10 Nisan’da başladı. Diziyi onurlandırmak için yapılan ve bir ay sürecek kutlamalarda daha önce görmediğimiz sahne arkası çekimleri ve oyuncu röportajları yayınlanıyor. Conan O'Brien'ın sunduğu ''The Game of Thrones Reunion'' aslında 2018'de çekilmiş ve Blu-Ray içeriği olarak kısıtlı izleyici grubu ile buluşmuştu. 10. yıl şerefine dijital platformlarda yayınlanan programında tüm oyuncu kadrosunu tekrar birlikte görmek GoT heyecanını hatırlattı. Efsane dizi arşivdeki yerini alırken, tüm bunların yaratıcısı George R.R.Martin'in diğer eserleri, GoT kültürünü ''spin-off''larla devam ettirecek gibi. 

Duyurulan projeler izlediğimiz Game of Thrones dizisi gibi uzun soluklu olur mu bilinmez. Belki de hepsi Game of Thrones evreninin farklı alanları için hayranlar arasında ne tür bir heyecan olabileceğini görmek için nabız ölçmeyi amaçlıyor. HBO daha önce bir ''spin-off'' için pilot bölüm çekmiş sonrasında projeyi devam ettirmeme kararı almıştı. Finali çoğu izleyici için hayal kırıklığı olsa da yeni projelerle Game Of Thrones kurgusuna kapılıp ekran karşısında zaman geçirmek kulağa heyecan verici geliyor. 

 

FARKLI PLATFORMLARDA İZLEYEBİLECEĞİNİZ 20 DİZİ

en iyi 20 dizi alternatifi 

 

 


Hayatınızdaki Anneler İçin En İyi Son Dakika Hediye Seçenekleri

GÜNCEL | Hayatınızdaki Anneler İçin En İyi Son Dakika Hediye Seçenekleri

NFT'deki En İlginç Satışlar (Şimdilik)

POPÜLER | NFT'deki En İlginç Satışlar (Şimdilik)

En Zor Bölüm El Birliğiyle Geçilecek!

GÜNCEL | En Zor Bölüm El Birliğiyle Geçilecek!

Marvel Evreninde Neler Oluyor?

GÜNCEL | Marvel Evreninde Neler Oluyor?

Mars'a Yolculuk Ne Kadar Tehlikeli?

GÜNCEL | Mars'a Yolculuk Ne Kadar Tehlikeli?

Çağdaş Sanat Öldü, Yaşasın NFT

ARGÜMAN | Çağdaş Sanat Öldü, Yaşasın NFT

Daha Fazla Göster