Yeni Game of Thrones Dizileri Neler Anlatacak?
Güncel

Yeni Game of Thrones Dizileri Neler Anlatacak?

Game of Thrones dizisi hayatımıza gireli 10 yıl olmuş! Popüler kültürde bir efsaneye dönüşen diziden 6 ''spin-off'' gündemde. GoT evreninden hangi hikaye ilginizi daha çok çeker?

House of Dragon / HBO

Son sezonuyla beklediğimiz efsane final etkisini yaşayamadık çünkü Game of Thrones sezonlar boyu çıtayı çok yükseltmişti. Dizinin ilk bölümü yayınlanalı on yıl oldu ve Game of Thrones'un Demir Yıldönümü için kutlamalar 10 Nisan’da başladı. Diziyi onurlandırmak için yapılan ve bir ay sürecek kutlamalarda daha önce görmediğimiz sahne arkası çekimleri ve oyuncu röportajları yayınlanıyor. Conan O'Brien'ın sunduğu ''The Game of Thrones Reunion'' aslında 2018'de çekilmiş ve Blu-Ray içeriği olarak kısıtlı izleyici grubu ile buluşmuştu. 10. yıl şerefine dijital platformlarda yayınlanan programında tüm oyuncu kadrosunu tekrar birlikte görmek GoT heyecanını hatırlattı. Efsane dizi arşivdeki yerini alırken, tüm bunların yaratıcısı George R.R.Martin'in diğer eserleri, GoT kültürünü ''spin-off''larla devam ettirecek gibi. 

Duyurulan projeler izlediğimiz Game of Thrones dizisi gibi uzun soluklu olur mu bilinmez. Belki de hepsi Game of Thrones evreninin farklı alanları için hayranlar arasında ne tür bir heyecan olabileceğini görmek için nabız ölçmeyi amaçlıyor. HBO daha önce bir ''spin-off'' için pilot bölüm çekmiş sonrasında projeyi devam ettirmeme kararı almıştı. Finali çoğu izleyici için hayal kırıklığı olsa da yeni projelerle Game Of Thrones kurgusuna kapılıp ekran karşısında zaman geçirmek kulağa heyecan verici geliyor. 

 

FARKLI PLATFORMLARDA İZLEYEBİLECEĞİNİZ 20 DİZİ

en iyi 20 dizi alternatifi 

 

 

İZLE
Nikolaj Coster-Waldau kamera arkası
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası