8 unutulmaz seks deneyimi

Her erkeğin hayatında sıradan seksin, başka bir şeye dönüştüğü anlar vardır. Beklenmedik romantik dakikalar her an ve her yerde kapınızı çalabilir. Bazılarıysa asla unutulmaz. İşte o anlarda öyle bir doyuma ulaşırsınız ki duvarlar sarsılır, kurtlar ulur, yer yerinden oynar. Bu akşam da onlardan biri neden olmasın?

10 Nisan 2015

8 unutulmaz seks deneyimi

Bir düşünün bakalım hayatınızın unutulmaz seks deneyimleri neler olabilir? Tanımadığınız biriyle, bir plajda, araba içinde, restoran tuvaletinde, kısacık bir anda, asansörde, ter içinde, şömine başında, karlar içinde, hiç beklemezken…

Her an ve her yerde olabilir ama onu diğerlerinden ayırt eden şey bu sene yaşadığınız 135 sekse hiç benzemeyişidir. İşte bir erkeğin hayatında unutulmaz olabilecek seks deneyimlerinden bazıları. Size düşen ise ateşi harlamak...


Barışma seksi:

Düşünün bir kere; bağırış, çağırış, kırılan bardaklar, fırlatılan telefonlar… Onca tansiyonun ardından gelen ateşli bir seks ve vücudunuzda biriken testesteronun boşalma anı… Kavga etmek hem kadında hem erkekte testesteronu arttıran bir etken ve şiddetli bir kavganın ardından, yatağa girmek ise seks güdüsünün her zamandan fazla olmasına sebep. Bazı çiftlerin sürekli tartışması boşuna değil. Kavga bu çiftler arasındaki tutkuyu ateşleyen benzin gibidir.

Bu akşam siz de tatlı kavganızı başlatabilirsiniz. Rekabet içeren bir oyun, biraz bedensel bir itişme bunun için birebir. Kıyasıya bir tavla rekabeti sonrası yastık savaşı işi tatlı bir kavgaya, hemen ardından da ateşli bir seks macerasına çevirebilir.


Düğün gecesi seksi:

Onun hayatı boyunca beklediği, mükemmel gece. Mükemmel görünüyor, mükemmel hissediyor ve en az 300 defa ne kadar güzel olduğu söylendi. Kendini bundan daha özgüvenli hissedebileceği başka bir akşam olamaz. Sonuç; kadın beyninin ödül mekanizması çalışır, salgılanan hormonlar da bunu destekler. Yani mutlu olduğu kadar mutluluk vermeye hazır.

Tabi gerdek gecesi her gün yaşanabilecek bir fantezi değil ama neden simülasyonunu yapmayasınız ki? Evlendiğiniz gecenin üzerinden yıllar geçmiş olsa da yeni numaralar denemekten zarar gelmez. Kadınlar kelimelere çok düşkündür. Vücudunda iş arkadaşlarının göremeyeceği, gizli saklı bir yerini seç ve sabah çıplak tenine, tükenmez kalemle seksi bir not yaz. Notunu görmek, gözünde canlandırmak, gün boyunca algısını yoğunlaştıracaktır. Eve geldiğinde onu her zaman öptüğün ve beklediği noktalar yerine, daha akla gelmeyen yerlerden öp. Mesela bilek içi, ensesi, kalça kemiği… Gerisi size kalmış.


Ayrılık seksi:

Ayrılık seksi unutulmazdır. Çünkü diyete başlamadan önce yenilen son ve en sevilen yemek gibidir. Sebep her ne olursa olsun ayrılmaya karar verdiniz ama son bir seksin kimseye zararı yok. Üstelik de aylardır yaşadığınız en güzel seks olacağını garanti ederim.

Bir zamanlar çok şey paylaştığın bir insanı bir daha görmeyeceğini bilmek psikolojik olarak unutulmamak için elinden geleni yapmayı gerektirir. Her iki taraf da hatırlanacak son anının unutulmaz olması için elinden geleni yapacak, tüm sınırlar yıkılacak ve tüm bariyerler kalkacak. O an öyle unutulmaz olacaktır ki, gerçekten tüm ilişki boyunca yaşanan tüm seks bir yana son seks başka bir yana konacaktır.


Terfi seksi:

Eğer partneriniz kariyer sahibi bir iş kadınıysa hayatındaki başarılar terfi, doktora, transfer gibi başarı adımları adrenalini yükseltecek, endorfin oranını arttıracak ve o gün/gece yaşadığınız seksi unutulmaz kılacaktır.

Hatta eğer işin içine biraz da fantezi katıp o gece için biraz efendi köle ilişkisi simülasyonu yaparsan çok enteresan deneyimler yaşayabilirsiniz. Mesela ellerini kelepçe ile yatağa sabitlemesine izin ver. Bırak insiyatifi ele alsın ve sana her ne yapmak istiyorsa sabaha kadar yapsın. Bu tarz bir baş eğişten senin de çok memnun kalacağından eminim.


Tatil seksi:

Düşünsene tatildesiniz, stres yok, trafik yok, katılacak toplantılar, ödenecek faturalar, koşturulacak angaryalar yok… Her ikinizin de kendinizi rahat ve mutlu hissettiği bir ortamdasınız. Gününüz eğlenerek ve dinlenerek geçiyor. Günün hangi saati ne isterseniz yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Bundan daha güzel ne olabilir? Seksin stresle çok yakın bir ilgisi olduğu ve insanların stresliyken seks dürtülerinin azaldığı düşünülürse tatil=seks demek. Bir dikkat et en güzel seks deneyimleriniz genelde tatilde olduğunuzda gerçekleşmedi mi?

Tabi şehirde yaşayan ve deli bir tempoda çalışan insanlar için tatil, yılın kısıtlı zamanlarında beklenen bir rüya gibi. İzniniz olmasa da arada bir, canınız çok çektiğinde hayattan 1 günlük izin alıp şehirde bile olsa, bir spa veya otele kaçmamanız için bir sebep yok. Üstelik bunun için Sevgililer Günü gibi özel bir günü beklemenize de gerek yok.

Hiçbir yere gidemediniz mi? O gün “hasta” oluverin ve yataktan çıkmayın. Telefonları kapatın. Geç saate kadar uyuyun, uyanın sevişin, yatakta kahvaltı yaparak yeniden sevişin, uyuyun, akşama kadar birbirinize sarılıp oynaşın. Birbirinizin hiç öpmediğiniz yerlerini öpün, beraber küvet keyfi yapın, birbirinizi sabunlayın. Günü tamamen birbirinizle temas halinde ve tembellik yaparak geçirin. Bakın ertesi gün ne kadar zinde ve mutlu bir şekilde hayata devam


Kaçamak seksi:

Kaçamaklar monotonlaşmış ilişkileri canlandırmak için birebirdir. İş çıkışında şehrin en gözde “pick-up” barında akşam içkisi için sözleşin ama birbirinizi tanımıyor gibi davranın. Farz et ki onu barda ilk defa görüyorsun ve onu baştan çıkarabilmek için elinizden geleni yap. Uzun flörtöz diyaloglar ve 1-2 içki sonrasında, etraftakilerin şaşkın bakışları arasında gayet samimi bir halde barı terk edin. En yakın otele gidip geceyi orada geçirin.

Hatta rolünüzü daha da uzatıp, ikiniz de başkaları ile evli olduğunuzu ve bir daha birbirinizi göremeyeceğinizi, bu gecenin yaşayabileceğiniz tek kaçamak olduğunu hayal edin. İsterseniz farklı isimler bile kullanabilirsiniz.

Rolünüzü ne kadar ileri götüreceğiniz tamamen size kalmış. Yasakların getirdiği heyecan gecenizi çok farklı kılacaktır. Hatta eğer bu hikâyeden çok hoşlandınızsa “gizli” sevgilinizle arada sırada buluşup bu kaçamaklara devam edersiniz.


İlk seks:

Yeniler ve ilkler her zaman heyecan vericidir. Daha önce binlerce defa seks yapmış olabilirsin ama yeni bir insanla ilk kez yapılan seks her zaman farklıdır, heyecan vericidir. Uzun süreli bir ilişki içinde olan erkekler, bir süre sonra seksi rutine oturtur ve aynı sürede aynı hareketleri tekrarlamaya başlar. Oysa yeni bir kadın, muhtemel yeni bir ilişki de demektir ve yaşanan değişiklik seks heyecanını da arttırır.

İlle de yeni bir deneyim olması için güzel giden bir ilişkiyi sabote etmen gerekmiyor tabi. Onunla beş yüzüncü sevişmeniz de olsa rutin dışına çıkıp, farklı şeyler deneyebilirsin. Mesela ufak bir saklambaç oyununa ne dersin. Gözlerini bağlasın, vücudunun herhangi bir yerine bal sürsün ve sen sadece dilini kullanarak onu bul. Bu küçük oyunla yepyeni alanlar ve hisler keşfedebilirsiniz.

Kaçamak oyununda oynadığınız gibi farklı kişiliklere bürünüp, farklı isimlerle, farklı mekanlarda sevişmek de her defasında ilk kez heyecanını yaşamanızı sağlayacaktır.


Bebek seksi:

Pek çok çift bebek yapma amaçlı seks denemelerinin diğerlerinden farklı bir duygusallık taşıdığını kabul eder. Hayatınız boyunca korunmak için uğraştığınız hamilelik, artık amaç haline gelmiştir. İki insanın bu noktaya gelmesi ve bu amaçla birleşmesi çok özeldir. Bir çiftin hayatında olabilecek en romantik atmosferlerden biridir.

Romantizm demişken, her ikiniz için de anlamlı şarkılarla fon müziği oluşturmak, mum ışığı, tütsü gibi klişe ama romantizmin anası sayılabilecek her türlü desteği bu özel durumda kullanmanızda hiçbir sakınca yok.


#GQEvde: Uykuya Dalmanıza Yardımcı Olacak Müzikler

HAYAT REHBERİ | #GQEvde: Uykuya Dalmanıza Yardımcı Olacak Müzikler

#GQEvde: Zamanını Evde Geçireceklere En İyi 8 Tavsiye

HAYAT REHBERİ | #GQEvde: Zamanını Evde Geçireceklere En İyi 8 Tavsiye

İş Hayatında Başarılı Olmanın Yolları

HAYAT REHBERİ | İş Hayatında Başarılı Olmanın Yolları

Daha Sağlıklı Bir Yaşam için Neler Yapmalısınız?

HAYAT REHBERİ | Daha Sağlıklı Bir Yaşam için Neler Yapmalısınız?

WhatsApp’ta Hayatta Kalma Sanatı

HAYAT REHBERİ | WhatsApp’ta Hayatta Kalma Sanatı

Konuşmamız Lazım: Erken Boşalma Sorunsalı

HAYAT REHBERİ | Konuşmamız Lazım: Erken Boşalma Sorunsalı

Daha Fazla Göster