Ayrıldıktan Sonra Yapılmaması Gerekenler
Hayat Rehberi

Ayrıldıktan Sonra Yapılmaması Gerekenler

Güzel bir birlikteliğin ardından işler yolunda gitmemeye başladı. Heyecanı kaybettik. Ve ayrılık çanları çalmaya başladı. İlişkimiz kadar ayrılığımızda medeni oldu. Ancak burada daha da önemli olan bir nokta geçiyor. Ayrılığı hem en az hasarla atlatmamız gerekiyor. Hem de karşı tarafa saygıda kusur etmememiz.

İşte ayrıldıktan sonra yapılmaması gerekenler;

 

 

  • Sosyal Medya üzerinden duygusal mesajlar atmak, depresif sözler, müzikler paylaşmak. Beyler hayır. Medeni bir karar verdik. Buna uymalıyız.

 

 

  • Sosyal Medya üzerinden playboy olmak; ayrıldım mutluyum tavırları ile atılan instastoryler, tweetler karşı tarafın ve diğer insanların bize olan bakışını değiştirir. Bu yapılan en saçma hareketlerden biri.

 

 

  • Sosyal Medyada yeni kişiler ekleme; önünüze gelen her kadını eklemek, her fotoğrafı beğenmek, her önünüze gelen kadının dm kutusunu doldurmak… Hayır tabi ki bunu yapmayacaksınız.

 

 

  • Aşırı alkol ve gece hayatı; ayrılık sonrasında bu tarz aktivitelerde yer almak sizi bir süre rahatlatacaktır, kabul. Ancak uzun vadede iyi bir plan değil. Kendinizi kalabalıklara atmak kadar tek de bırakmalısınız. Ayrılık süresinde kendinizi dinlemek önemli.

 

  • Kendini Playstationa vermek; Beyler öyle kendinizle kalın dediysek kendisini pizza kola oyun bermuda şeytan üçgenine de alın demedik. Sosyal hayat iyidir; abartmadığınız sürece!
İLGİLİ İÇERİKLER ayrılık
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası