Bir Erkeğin En İyi Dostu Köpeği midir?

Orlando Bloom'a göre evet!

07 Mart 2019

Bir Erkeğin En İyi Dostu Köpeği midir?

Fotoğraf: starzfly/Bauer-Griffin/GC Images

Bisiklet sürerken, araba kullanırken, bazen sette, bazen de yatakta. Orlando Bloom neredeyse köpeği Mighty de orada. Birlikte geçirmedikleri tek an yok. Katy Perry ile akşam yemeğine çıktıklarında bile Mighty yanlarında. Çoğu zaman içimizi ısıtan, yüzümüzde bir tebessümü yol açan kareler bunlar. Özellikle sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor ama tatsız anlar da yaşanmıyor değil.

Geçtiğimiz günlerde Bloom'un Mighty'yi sırt çantasının içine koyup motosiklet sürmesi başta hayvan hakları dernekleri olmak üzere, yakışıklı aktörün takipçileri tarafından da eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Aşırı sevgiden mi yoksa dikkatsizlikten mi bilinmez fakat Bloom ve Mighty arasında çok güçlü bir bağ olduğu kesin. Asıl konumuz da bu bağ. 

Psikolog Chris Blazina'nın geçen yıl Amerika'da yaptığı bir araştırma, orta yaş sınıfına dahil olan erkeklerin yüzde 42'sinin köpekleriyle daha duygusal bir bağ kurduğunu söylüyor. En büyük nedeni de karşılıksız sevgi. Freud'u referans vererek, köpeklerin insanlardan daha katıksız, saf ve temiz sevebildiklerini ve bu sevginin güven sorunu yaşayan erkeklere ilaç gibi geldiğini dile getiren Blazina, yeni bir soruya yol açıyor böylelikle: Bir erkeğin en iyi dostu köpeği midir? Bloom'un yanıtı belli: "Evet!"


Konuşmamız Lazım: Erken Boşalma Sorunsalı

HAYAT REHBERİ | Konuşmamız Lazım: Erken Boşalma Sorunsalı

İkinci Buluşmayı Garantilemenin 5 Yolu

HAYAT REHBERİ | İkinci Buluşmayı Garantilemenin 5 Yolu

Dikkat! Yoksa Seks Bağımlısı mısınız?

HAYAT REHBERİ | Dikkat! Yoksa Seks Bağımlısı mısınız?

Daha Sağlıklı Bir Yaşam için Neler Yapmalısınız?

HAYAT REHBERİ | Daha Sağlıklı Bir Yaşam için Neler Yapmalısınız?

Günde Kaç Fincan Kahve Tüketebiliriz?

HAYAT REHBERİ | Günde Kaç Fincan Kahve Tüketebiliriz?

Her Bahar Aşık Olma Sorunsalı

HAYAT REHBERİ | Her Bahar Aşık Olma Sorunsalı

Daha Fazla Göster