Daha Fazla Seks İçin 10 İpucu

Yeterince seks iyidir ama fazlası da göz çıkarmaz. Bunun için sihirli bir formül yok tabii ama elbette ipuçları var.

28 Ocak 2016

Daha Fazla Seks İçin 10 İpucu

#1. İsmini söyleyin. Sık sık onun ismini kullanmanız, hem tüm dikkatini ona verdiğiniz hem de aklınızdan hiç çıkmadığı izlenimi verir. Her fırsatta yapmaktan çekinmeyin ama isim karıştırma huyunuz varsa kaş yapayım derken göz çıkarmayın.

#2. Cömert olun. Onunla gittiğiniz yerlerde elini cebinize atmasına fırsat bırakmayın. Özellikle bahşiş konusunda cömert davranmanız, yatakta da bonkör bir âşık olduğunuz izlenimi verecektir.

#3. Elinizi üstünde hissettirin. Konuşurken ara sıra dokun. Yanında duruyorsan beline, arkasındaysan kalçasına, ona eşlik ederken hafifçe dirseğine temas etmen hem onu sahiplendiğin hem de gerçekten ilgilendiğin hissini pekiştirir.

#4. Klasikler asla eskimez. Kadınların çoğu sinema sahnelerine konu olan klasik centilmenlik hareketlerinin hâlâ iş yaptığında hemfikir. “Soğuk bir akşamda beni ceketiyle sarıp alnıma öpücük kondurması ve göğsüne bastırması, dizlerimin bağının çözülmesine yeterli” diyor bir okurumuz.

#5. Tüm vücudunu etkileyin. Saçlarını ensesinden kaldırıp boynuna bir öpücük kondurun. Vücudu, gönderdiğiniz sinyali kesinlikle alacaktır.

#6. Nazik olun. Hassas bölgelerine dokunurken erkeksi bedeninizden umulmayacak kadar nazik olun. Kadının erojen bölgeleri hassastır. Klitorisine dokunurken nazik davranmazsanız zevkten çok acı verebilirsin. Daha fazla baskı istediği zaman o kendisini size doğru bastırarak gerekli izni verecektir zaten.

#7. Kulağına fısıldayın. Sevişirken teninin ne kadar güzel olduğunu, ne kadar seksi, ne kadar dayanılmaz göründüğünü, içinde olmanın ne kadar muhteşem hissettirdiğini onun kulağına fısıldayın. Sevişme sırasında övgü almak her kadının kendine güvenini artırır, hoşuna gider. İçinizden geçen, yakası açılmadık lafları kendinize saklayın ve söylediklerinize biraz özen gösterin.

#8. Tatlı sert olun. Nazik olmanıız öneriyoruz ama dozunu kaçırmadan ara sıra sertleşmeniz de son derece heyecan vericidir. Tatlı tatlı dişlemeniz veya saçlarından yakalayıp sertçe öpmeniz, onun dizlerini titretebilir.

#9. Çalar saati olun. Sabahın erken saatlerinde yavaş yavaş ekvatorun aşağısına inerek dudaklarınızın marifetini konuşturun. Başta afyonu patlamasa da az sonra yüzünüze istemsiz bir gülümseme yerleşecektir.

#10. Arayın. Ertesi gün ararsanız şımaracağını sanmayın. Aramadan önce üç gün bekleme kuralı, filmlerin bir uydurmasıdır. Eğer güzel bir gün/gece geçirdiyseniz ertesi gün arayın. Bir çift tatlı sözün kimseye bir zararı dokunmaz.


#GQAçıkSalon: Levent Erden ile 15 Dakikada 15 Fikir

HAYAT REHBERİ | #GQAçıkSalon: Levent Erden ile 15 Dakikada 15 Fikir

8 Adımda ‘Siz’den ‘Sen’e Nasıl Geçilir: Resmiyetten Kurtulma Rehberiniz

HAYAT REHBERİ | 8 Adımda ‘Siz’den ‘Sen’e Nasıl Geçilir: Resmiyetten Kurtulma Rehberiniz

Neden Her Gün Yatak Topluyoruz?

HAYAT REHBERİ | Neden Her Gün Yatak Topluyoruz?

Yeniden Dönüşüm için 4 Basit Adım

HAYAT REHBERİ | Yeniden Dönüşüm için 4 Basit Adım

#GQEvde: Uykuya Dalmanıza Yardımcı Olacak Müzikler

HAYAT REHBERİ | #GQEvde: Uykuya Dalmanıza Yardımcı Olacak Müzikler

Daha Fazla Göster