Seks hayatınızın ilacı cebinizde
Hayat Rehberi

Seks hayatınızın ilacı cebinizde

Yatak odasındaki potansiyel problemlerle baş etmekte zorlanıyorsanız elinizdeki telefon en iyi yardımcınız olabilir.

Her erkek çocukluğunda sarışın, gençliğinde çok zayıftır, lisanslı futbol oynamış, askerde kapısını tekmeleyerek çavuşun odasına girmiştir. Ve tabii ki erkeklerin hepsi yatakta çok iyidir. Bugüne kadar kaç arkadaşınız size cinsel sorunlarını anlatmaya çabaladı? Kaç tanesi beceriksizce zaferlerinden bahsetme girişiminde bulundu? Ben de öyle tahmin etmiştim (Evet, Dora çizgi filmlerindeki gibi es vererek yanıt beklemiş olabilirim).

Yatakta bazen işler istendiği gibi gitmeyebilir. Yeni bir ilişki paniği, eskimiş bir birlikteliğin yorgunluğu, yatak IQ’sunun dengesizliği, ten uyuşmazlığı, alkol alırken heyecanı geçirme/ayak parmaklarını hissetmeme dengesinin yitirilmesi, kadınlara yaklaşamama, yaklaşınca uzaklaşamama gibi sayısız potansiyel sorun, erkeğin cinsel mutluluğunun önünde “Alamıyoruz arkadaşım” diyen gece kulübü fedaisi misali dikilir. Dolayısıyla çiftler (Ve ne yazık ki bazen tekler) kriz zamanlarında cinsel hayatı renklendirecek, farklılaştıracak arayışlara yönelebilir.

Bu da bizi yazımızın konusuna getirmekte. Artık akıllı telefonların hayatımızı kolaylaştırdığı, bizi bir miktar aptallaştırdığı bir dünyada yaşıyoruz. Ancak genel kabul gören fikrin aksine teknoloji aşkı ve seksi her zaman öldürmüyor, dijital cihazlar doğru parmaklarda faydalı bir silaha dönüşebiliyor. Ayrıca teknolojinin nimetlerinden faydalanmak için sorun yaşamak da şart değil. Birçok mobil uygulama problemsiz bir cinsel hayatı olup seks hayatına renk katmak isteyenlere de hitap ediyor. Lafı daha fazla uzatmadan uygulamalara bakalım:

iKamasutra

Başı Apple’la beladan kurtulmayan iKamasutra, Android işletim sisteminin en popüler uygulamalarından biri olmayı başardı. 2.67 dolara indirilebilen uygulamada 110 seks pozisyonu ayrıntılarıyla anlatılmış. Yetmez ama evet diyenler daha fazlasını uygulamanın içinden satın alma şansına sahip. Kullanıcılar denedikleri pozisyonları uygulamaya kaydedip ne kadar usta bir âşık haline geldiklerini takip edebiliyor. Ayrıca beğendiğiniz pozisyonu partnerinize e-postayla gönderip mesai saatlerini ıstırap haline getirebilirsiniz. Ancak fantezi seksin prensi olmakla, sapıklık arasında ince bir çizgi olduğunu unutmayın. Dışavurumcu kişilerin denedikleri pozisyonları Twitter ve Facebook’ta paylaşabildiğini de ekleyelim. İnce bir çizgi mi demiştik?

Sexy Vibes

Titreşim özelliğini genelde telefonun melodisinden rahatsız olanlar kullanır. Ancak titreşimin yeteneklerinin bununla sınırlı olmadığını biliyoruz. Sexy Vibes da bu fikirden yola çıkarak akıllı telefonları çok gelişmiş bir vibratör haline getiriyor. Uygulamada birçok farklı titreşim çeşidi mevcut: Daha yumuşak olanlar veya yoğunlar. Birinin adının “çamaşır makinesi” olduğunu söylersek, sanırım kafanızda bir resim canlanır. Çok beğendiğiniz bir titreşimi sevdiklerinize gönderebilir, başkalarının titremesine vesile de olabilirsiniz. Eğer yalnız bir insansanız Sexy Vibes’ı birileriyle tanışmak için de kullanmanız mümkün. Uygulamanın kullanıcı yorumlarında Sexy Vibes’ı kullanırken telefon kılıfını çıkarmak ve çıplak vücut yerine kıyafet üzerinden tatbik etmek öneriliyor (İkinci önerinin ardında başkasının telefonunu isterken iki kere düşünmeme arzusu yatıyor olabilir). Uygulama, Android dükkanı Google Play’de ücretsiz olarak sunuluyor.

Sex Drive

İlaç endüstrisi, erkeğin sertleşme sorunuyla ilgili, gecesini gündüzüne katıp çalışmaya devam ediyor. Ancak bu problemi kendisine dert edenler sadece kimyagerler değil. Farklı tekniklerin de erkekleri çözüme götürdüğü öne sürülüyor. Sex Drive uygulamasının kullandığı yöntem bunlardan biri. İki farklı kulağa farklı frekansta müzikler dinleten uygulama 10-20 dakika içinde sonuç alınacağını iddia ediyor. Kullanıcıların kulaklık kullanmak zorunda olduğunu belirtmek gerek. Binaural tonların beynin cinsel bir bölgesini uyardığına tam ikna olamasam da bazı kullanıcılar sonuçtan memnun olduklarında ısrarcı. 1.99 dolarlık bir riske girmek isteyenleri App Store’a alalım.

Seks hayatındaki problemlerin ilacı olacak uygulamaların devamı GQ Türkiye Mayıs sayısında ve iPad edisyonunda

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası