Sekse giden yol karanlıktan geçer
Hayat Rehberi

Sekse giden yol karanlıktan geçer

Björn Borg'un uluslararası seks anketinden karanlık sonuçlar çıktı: Çiftlerin yarısından fazlası sevişirken ışıkları kapatıyor.

 

Erkek iç giyimi sözkonusu olduğunda seksi olmaya çalışan hemen hemen her deneme trajikomik bir biçimde son buluyor. Popüler iç çamaşırı markası Björn Borg böyle bir hataya düşmemiş ve dünya çapında bir seks anketi düzenleyerek işini garantiye almayı seçmiş. Karanlıkta çiftler arasında neler olup bittiği konusunda pek kafa yormayan anket soruları daha çok neden karanlık, nasıl karanlık ve neyle karanlık gibi merakları gidermek için sorulmuş. Çıkan sonuçlarsa enteresan:

Tüm dünyada çiftlerin  yüzde 56'sı karanlıkta sevişiyor.

İspanyollar karanlıkta epeyce ateşliler. İspanyolların yüzde 75'i karanlıkla seksi bağdaştırırken İsveçlilerin yüzde 55'i ve Almanların yüzde 61 karanlıkta televizyon izlemekten bahsetmiş.

Kadınlar seksin karanlık tarafında duruyorlar. Erkeklerin üçte ikisi aydınlıkta, kadınların üçte ikisiyse karanlıkta sevişmeyi tercih ediyor.

Amerikalılar, Almanlar ve İsveçlilerin yüzde 20'si kendi görüntülerinden memnun olmadıkları için ışığı kapattıklarını söylüyorlar. Çinliler ise eşlerinin görünümünden en memnuniyetsiz olanlar.

Dahası fazlası? Çinlileriin yüzde 58'i ve Hollandalıların yüzde 54'ü romantik müziğin afrodizyak etkisine inanıyorlar. Amerikalıların müzikal tercihi R&B. Almanlar yüzde 44 üstünlükle oyuncaklar konusunda rakipsizler. İspanyolların dörtte biri ayna karşısında sevişmekten memnun.

Gelelim en önemli sonuca: Ankete katılan çiftlerin dörtte biri karanlıkta parlayan iç çamaşırlarının seks hayatlarını renklendireceği konusunda hemfikir. Hatta Çinliler, Fransızlar ve Amerikalılarda bu oran üçte bire kadar yükseliyor.

Toplumdaki bu açlığı bilimsel olarak tespit eden Björn Borg tabii ki üzerine düşeni yapmış ve yeni koleksiyonunda karanlıkta parlayan detaylara sahip iç çamaşırlarına yer vermiş. Evet, dünyanın en seksi iç çamaşırı değil ama komik olmadığını da kabul ermek gerek. Özellikle eğer partnerinizin karanlıkta sevişme gibi bir huyu varsa, aradığını kolayca bulması için bunlardan birini giymek iyi bir fikir olabilir.

Björn Borg

 

 

 

İZLE
The Original Sexy - Calvin Klein Underwear
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası