SeksMS gönderme sanatı

Gizli kapaklı yazdığınız seksi kısa mesajlar sizi belki manşetlere taşıyamayabilir ama dünyanızı alt üst edebilecekleri bir gerçek.

23 Şubat 2012

SeksMS gönderme sanatı

SeksMS (Telefonla seks mesajı) göndermek ve almak, çiftler için bir çok anlamda heyecanlı ve zevkli bir iletişim yöntemi. Yeni jenerasyonun daha yatkın olduğu SeksMS eğlencesinin skandalla sonuçlanmaması için bilinçli olmak gerek. İşte yeni erotik sanatın altı altın kuralı:

Kural 1: SeksMS göndermek belden aşağı kelimeleri aka arkaya sıralayarak, gönder tuşuna basmak değil. Zekice davranmakta, aynı zamanda duyguları kullanmakta ve yazma işine her zaman biraz şairane yaklaşmakta fayda var.

Kural 2: Eğer çok meşgulseniz, uygun bir ortamda değilseniz, ve en önemlisi çok içtiyseniz SeksMS göndermeyin. Hep bir sonraki adımı düşünün, çünkü kadınlar bunu mutlaka hesaplar.

Kural 3: Donanıma hakim olun. Korkunç hatalara sebep olabiliecek otomatik düzeltmeyi kapatın. Mesajı göndermeden iki kere okuyun ve kime gönderdiğinizi iki kere kontrol edin. Geceyarısından sonra, sevgilinizin 16 yaşındaki kuzenine giden bir SeksMS’in ardından yaşayacağınız son pişmanlık neye yarar?

Kıural 4: Cesur olun ama aynı zamanda da temkinli davranın. Aniden çok ahlaksız tekliflere girişmeyin. Bu eğlenceli bir oyun; doğru zamanda, doğru hamlelerle oynayın. Aperitiflerin, ana yemeğin ve üzerine tatlının keyfini çıkarın.

Kural 5: Başlangıç için fotoğrafları değil, kelimeleri kullanın. Erkekler için görsellik (ve bu yüzden pornografi) daha ön plandayken kadınlar dilin erotizmine daha çok önem verir. Görsellik bir çok dengeyi hızla değiştirir ama amatör çıplak fotoğraflar her zaman başrolünde olmak istemeyeceğiniz skandalların habercisidir.

Kural 6: Deneyerek öğrenin. SeksMS gönderirken yaptığınız hamlelerin sonuçlarını dikkatle izleyin. Bir sonraki seferde doğru adımları atın, aynı hataları yapmayın. Unutmayın, kimse SeksMS üstadı olarak doğmadı.


8 Adımda ‘Siz’den ‘Sen’e Nasıl Geçilir: Resmiyetten Kurtulma Rehberiniz

HAYAT REHBERİ | 8 Adımda ‘Siz’den ‘Sen’e Nasıl Geçilir: Resmiyetten Kurtulma Rehberiniz

Neden Her Gün Yatak Topluyoruz?

HAYAT REHBERİ | Neden Her Gün Yatak Topluyoruz?

Yeniden Dönüşüm için 4 Basit Adım

HAYAT REHBERİ | Yeniden Dönüşüm için 4 Basit Adım

#GQEvde: Uykuya Dalmanıza Yardımcı Olacak Müzikler

HAYAT REHBERİ | #GQEvde: Uykuya Dalmanıza Yardımcı Olacak Müzikler

#GQEvde: Zamanını Evde Geçireceklere En İyi 8 Tavsiye

HAYAT REHBERİ | #GQEvde: Zamanını Evde Geçireceklere En İyi 8 Tavsiye

Daha Fazla Göster