Yatakta Yapılan 7 Faul

Kadınlara sorduk: Erkeklerin yatak odasında yaptığı belli başlı hatalar neler? Okumaya devam edin, birkaç ufak sırrı bilmeyi hak ediyorsunuz.

26 Ocak 2016

Yatakta Yapılan 7 Faul
#1. İşaretleri okuyun

Pek çok erkek partnerinden gelen imaları, işaretleri ya anlamıyor, ya yanlış yorumluyor ya da yapmamayı tercih ediyor. Pek çok kadının fikrini aldım. Birlikte oldukları erkeklerin egoları o kadar yüksek ki, yatakta yetersiz olduğunu düşünen biriyle karşılaşan yok. Kız arkadaşlarınız, eşleriniz sizi egonuzu incitmek istemeyecek kadar seviyor ve bu yüzden bir şey söyleyemiyor beyler. İşte ben bu yüzden varım, ben söyleyebiliyorum. Eğer yanlış giden bir şey varsa, bir kadın tatmin olamamışsa sorun kesin ondadır sanıyorsunuz. Yanılıyorsunuz. Ne kadar mükemmel olursanız olun, bazı şeyleri yanlış yapıyorsunuz; bunu kabullenirseniz her şey daha güzel olacak.

#2. Ön sevişme

Kadınlar dizel motor gibidir. Isınmaları daha uzun zaman alır. Arabanızı ısıtmadan gaza köküne kadar basmaya kıyabiliyor musunuz? O zaman birlikte olduğunuz kadına da otomobilinize gösterdiğiniz özeni gösterin. Dördüncü vitese geçmeden önce motoru en az 20 dakika kadar ısıtırsanız çok daha iyi bir performans alırsınız.

#3. Bakım ve temizlik

Tüm kadınların en çok takıldıkları nokta, erkeğin bakımlı ve temiz olması. Burada bir metroseksüel kadar bakımlı olmaktan bahsetmiyorum ama tüm kadınlar, erkeğin temiz kokmasını ve gerekli miktarda vücut kıl/tüyüne sahip olmasını ister. Özellikle bazı bölgelerdeki fazla kıl miktarı oranın görebileceğinden daha az ilgi görmesinin sebebi olabilir.

#4. Anal seks

Sürekli söylüyorum ama tekrarlamaktan zarar gelmez. Bana derdini söyleyen evli ya da bekar kadınların hepsi, istisnasız, erkeklerin anal seks tutturmalarından şikayetçi. Her iki taraf da bundan zevk alıyorsa sorun değil ama kadınların çoğu bundan nefret ediyor ve “hayır” gerçekten “hayır” demektir. Israr etmek bu kararı değiştirmez.

#5. Her kadın ayrı hikaye

Bir kadında deneyip de başarılı olduğunuz bir hareket, her kadında olumlu sonuç vermeyebilir. Hatta aynı kadın bile aynı harekete her zaman aynı tepkiyi vermez. Kabul ediyoruz, kadınlar kompleks yaratıklar ama bir şey işe yaramıyorsa ısrar etmeyin.

#6. Sesinizi kullanın

Bu öneri herkes için geçerli olmayabilir ama eğer Barry White gibi bir sesiniz varsa bol bol kullanın. Kalın, kısık ve genizden gelen bir sesin kadınlar üzerindeki etkisine inanamazsınız. Özellikle de en mahrem anında, ona neler yapacağını söylüyorsa...

#7. Yatakta çorap

Bunu bildiğinize eminim ama duyduğuma göre hâlâ dinlemeyenler var. Kadınlara sevişirken ayağında çorapları duran erkek kadar itici gelen bir görüntü daha yok. Hani kadınların da sizde olduğu gibi kan gitmesi gereken bir organları olsa, işte o, öldüğü andır. Fiziğiniz nasıl olursa olsun, yatakta gereksiz aksesuarlardan kaçınmanız yararınıza. Keli üşümesin diye takke giyenler, terini alsın diye ipek fular bağlayanlar da ayrı bir kategori. İnanın durduk yere yazmam. Giyen var ki söylüyorum. Aman diyeyim, soyunun!


8 Adımda ‘Siz’den ‘Sen’e Nasıl Geçilir: Resmiyetten Kurtulma Rehberiniz

HAYAT REHBERİ | 8 Adımda ‘Siz’den ‘Sen’e Nasıl Geçilir: Resmiyetten Kurtulma Rehberiniz

Neden Her Gün Yatak Topluyoruz?

HAYAT REHBERİ | Neden Her Gün Yatak Topluyoruz?

Yeniden Dönüşüm için 4 Basit Adım

HAYAT REHBERİ | Yeniden Dönüşüm için 4 Basit Adım

#GQEvde: Uykuya Dalmanıza Yardımcı Olacak Müzikler

HAYAT REHBERİ | #GQEvde: Uykuya Dalmanıza Yardımcı Olacak Müzikler

#GQEvde: Zamanını Evde Geçireceklere En İyi 8 Tavsiye

HAYAT REHBERİ | #GQEvde: Zamanını Evde Geçireceklere En İyi 8 Tavsiye

Daha Fazla Göster