Aile, Müzik ve Suşi | Anderson .Paak

Bugünlerde Bruno Mars ile stüdyodaki yoğun temposunu açtığı restoranı Taisho ile artıran Anderson .Paak ile aile, müzik ve sushi üzerine konuştuk.

31 Ekim 2021

Aile, Müzik ve Suşi | Anderson .Paak

- Bu günlerde hayat nasıl? Tipik bir günün nasıl geçiyor?

+ Kendi hayatımızı kendimiz şekillendiriyoruz. Genellikle sabah dört veya beşe kadar stüdyodayım. Eve gittiğimde çocuklarım (yaşları 4 ve 10) yatağın bir ucunda, eşim diğer ucunda yayılmış oluyorlar. Küçük oğlum çok erken uyandığı için gürültü yapmamaya çalışıyorum, o uyanmadan olabildiği kadar sessizliğin tadını çıkarıyoruz. Sabah 10 gibi evdeki herkes uyanmış oluyor, büyük oğlum Soul (öteki adıyla Khlex) genelde bana uyanmam için bir kase mısır gevreği getirir. Küçük oğlum Shine (öteki adıyla Ziti) ise genelde odasında koşarak şarkılarını söylemeye başlar. Birlikte yüzeriz veya spor salonunda hızlı bir antrenman yaparız ve sonra ben öğleden sonra iki gibi tekrardan stüdyoya gitmek için evden çıkarım. Son zamanlarda filmlere ve yönetmenliğe ilgili olduğum için görüntü yönetmenim Tehila ile görüşüp videoları düzenler ve çekimleri ayarlarız. Bir gün bir film çekmeyi çok istiyorum, bu yüzden bir gün birileri bana kendi filmimi yönetecek kadar para verinceye dek klip çekmeye devam edeceğim. Son günlerde programım oldukça yoğun, eğer stüdyoda değilsem fotoğraf çekimleri, videolar, seslendirmeler, aile yemekleri veya iş görüşmeleri var. En iyisi ise hiçbir şey yapmadan iç çamaşırım ile çocuklarımla evde film izlediğim zamanlar.

- Anderson, Kore kökenlerin nedeniyle sormadan edemeyeceğim. Seni bir gün K-Pop ile bir arada, bir iş birliği içinde görebilir miyiz? Hareketlerin ve dansların aslında çoktan hazır...

+ Sadece K-Pop sanatçılarıyla değil daha fazla Koreli ve Asyalı sanatçı ile bir arada çalışmayı, iş birliğinde bulunmayı çok isterim. Kore'den her zaman inanılmaz yetenekler çıkmıştır, Kore kültürü ile iç içe keşfetmek istediğim fikirlerim var.

Anderson Paak GQ

- Kore yemekleri denince herkesin aklına başta barbekü geliyor. Farklı bir önerin var mı? Ve Los Angeles'ta müdavimi olduğun bir Kore barbekü restoranı?

+ "Hoedeopbap" (sebze ve balıklı pirinç) en sevdiğim Kore yemeklerinden biri. Et veya tavuk yemiyorum, bu yüzden Kore barbekü yemeklerinin bir çoğunu kaçırıyorum. Ama Tofu çorbası ve deniz mahsüllü pankekler favorilerim arasında. "Bibimbap" (sebzeli karışık pirinç) her zaman güzel bir tercihtir, ve ailem eşimin "japchae"sine (kızarmış sebze ve erişte) bayılır. Los Angeles'ta en sevdiğim Kore restoranı ise Kore mahallesinde "Sung Buk Dong" adlı küçük bir dükkan.

- Son günlerde daha çok "Anderson .Paak" veya "Silk Sonic"in bir yarısı olarak tanınıyorsun. Sence "Breezy Lovejoy" bir geri dönüş yapar mı?

+ O isim ve o saç modeli asla geri gelmeyecek.

Anderson Paak GQ 

- Yakın zamanda Los Angeles'ta Sherman Oaks'ta bir sushi restoranı açtın. Sushi işine girmeye nasıl karar verdin?

+ Ty Dolla Sign'ın konserindeydim ve kendi kendime "Bir sushi restoranım olmalı!" diye düşündüm. Adını da TyShow koymaya karar verdim, çünkü fikir aklıma bu sırada, Ty Dolla Sign şovundayken geldi. Daha sonra Japon bir arkadaşım "Taisho" ismini önerdi; general, kaptan veya lider gibi anlamları var. Ventura Bulvarı'nda çıplak ayakla gezen Christian adında bir adam ile karşılaştım, durumu kötüydü ama hal ve tavırları çok iyi, çok pozitifti. Sushi restoranı açıldığında Christian'ı karşılamada işe alıp durumunu düzeltmesinde yardımcı oldum ve gerisi geldi. Kesinlikle şehirdeki en iyi sushi restoranı olduğunu düşünüyorum, eşi benzeri olmayan bir havası var!

- Son zamanlarda tutulduğun, sana suçlu bir zevk veren TikTok şarkıları var mı?

+ Lil Nas X'in içeriğini beğeniyorum, çok komik ve güzel.

- Oğlun müzikle fazlasıyla iç içe. Ne dinlemeyi seviyor? Sürprizler var mı?

+ Oğlum takıntı denecek kadar büyük bir BTS hayranı. Kanye West'i çok seviyor, ama tabii ki favorisi babasının yeni parçaları!

Anderson Paak GQ 

- Hemen yarın stüdyoya gireceğini duydum. Bruno Mars ile stüdyoda çalışmak nasıl? Stüdyoda birlikte uyguladığınız rutinleriniz veya gelenekleriniz var mı?

+ Bruno çalıştığım en zor ve en zeki stüdyo ve sahne insanı. Her zaman üç adım ötesini düşünüyor. Stüdyoda parçalarımızı çıkarırken çok eğlendik ve birbirimizle bolca şakalaştık. Soul müziği ve yemek üzerinden birbirimizle bağ kuruyoruz.

- Yeni albümünde uzun zamandır yapmak istediğin ilgi çekici iş birlikleri var mı?

+ Bekleyip görmeniz gerek!

Anderson Paak GQ

- Son zamanlarda dinlediğin, izlediğin veya okuduğun ve bizimle paylaşmak isteyeceğin ilgi çekici bir şeyler var mı?

+ Belgesel izlemeyi çok seviyorum. Rick James belgeselini yeni izledim. Neredeyse tüm Paul Thomas Anderson filmlerini izlemişimdir. Dinlediklerim arasında Blossom Deary, Yebba, Domi ve JD Beck var. Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşım bana FIRE TOOLZ adlı inanılmaz bir sanatçı önerdi.

 

Fotoğraf: Marcus Cooper

Moda Editörü ve Prodüksiyon: Yael Quint 

Saç: Uriel Buenrosto 

Makyaj: Jenn Hanching

Moda Editörü Asistanı: Karla Garcia 

Set Tasarım: Wendy Park 

PR: Full coverage 

Teşekkürler: Kristen Foster, Brooklyn PR, The Webster, Taisho Sherman Oaks 

 


David Dobrik GQ Hype Çekiminde Neler Oldu?

HYPE | David Dobrik GQ Hype Çekiminde Neler Oldu?

Dijital Dünyanın En Eğlenceli Yıldızı David Dobrik GQ HYPE'ta

HYPE | Dijital Dünyanın En Eğlenceli Yıldızı David Dobrik GQ HYPE'ta

UYSALLAR GQ HYPE'TA

HYPE | UYSALLAR GQ HYPE'TA

Gökhan Alkan: "Mutlu bir hayat çok az şeye bağlıdır."

HYPE | Gökhan Alkan: "Mutlu bir hayat çok az şeye bağlıdır."

Henry Cavill: Onu Kim Alt Edebilir ki?

HYPE | Henry Cavill: Onu Kim Alt Edebilir ki?

Söylemesi Zor Giymesi Kolay “Athleisure”

HYPE | Söylemesi Zor Giymesi Kolay “Athleisure”

Daha Fazla Göster